Iványi-Grünwald Béla (1867-1940) Keretezett Olajfestmény 1FT!!!

Termékkód: 2799391052
Látogatók: 2670

17 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
108 000 Ft
Vukov171(20)
Iványi-Grünwald Béla (1867-1940) Keretezett Olajfestmény 1FT!!! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: ggiovannaart(152)
Regisztráció időpontja: 2016.02.09.
Magasság (cm): 31
Szélesség (cm): 37
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Iványi

Galéria minőségű Iványi-Grünwald Béla szignózott Olajfestmény, karton hordozón, üvegezett keretben. A képkeret mintázata hiányos.

A képen látható állapotban.

Szignó: Jobbra, lent.

Mérete: 26.5x21 Kerettel: 37x31

3520 FT Ajánlott, értékbiztosított, törékeny küldeményként

MPL házhoz előre utalással 3 520 Ft /db

Licitálás - Iványi-Grünwald Béla (1867-1940) Keretezett Olajfestmény 1FT!!!

17 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
108 000 Ft