> Festmények és képek

Téma
Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: May.25 03:10:48 CET

4 047 db aukciós termék a(z) "

1. oldal / 81 összesen

Séday Éva- Csendélet olajfestmény eladó2909393075
Séday Éva Csendélet
olajfestmény
49 000-2020-05-25 12:26:55

PAZAR SZÍNVILÁGÚ,CSODÁLATOS,MAGAS SZÍNVONALÚ NAGYB...2910627032
9 500-2020-05-28 21:26:00

KURCZ GYÖRGY EREDETI FESTMÉNYE:TÁJ ARATÁS UTÁN KVA...2911652570
12 000-2020-05-30 22:16:53

SCHEIBER // SZÉP LÁNYOK // festmény2913071168
39 560-2020-06-03 19:30:14

Saul király győzelme 1600 -évek2913121535
festmény az 1600-as
évekből,garanciával
2 000 000-2020-06-03 23:19:58

B.Tóth Irisz:---- ABSZTRAKT---festmény 40x40cm2913232418
14 500-2020-06-02 20:52:00

Lukovszky László "Gyöngyvirág utca" rézkarc 19632911427624
Finoman kidolgozott rézkarc,
szép színekkel
14 000-2020-05-30 07:51:28

B.Tóth Irisz:---- VÍZI LILIOMOK----festmény impre...2913231644
12 500-2020-06-03 20:52:00

ARANYCSAPAT 14db LITOGRÁFIA PORTRÉ A KÉPZŐMŰVÉSZEK...2915042201
149 000-2020-06-09 21:36:53

TÉLI FENYVESERDŐ HAVAS HEGYCSÚCCSAL OLAJ FESTMÉNY ...2912677577
5 500-2020-06-03 20:15:00

NAGY OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,FESTŐ:SPIESSENS M,SÖTÉT ...2912976689
ÉRTÉKES VASTAG KERETBEN
13 300-2020-06-02 20:20:00

MÉSZÖLY GÉZA:BALATONI HALÁSZTANYA CÍMŰ MŰVE UTÁN:R...2914044026
1 000-2020-06-06 20:49:00

LÁTVÁNYOS NAGY ERDEI LÁTKÉP , RÉGI OLAJ FESTMÉNY "...2912960189

DOMBRÁDY H GÉZA ... KORTÁRS FESTŐ ALKOTÁSA , OLAJ ...2913345422
1 100-2020-06-04 20:53:00

OLAJ,VÁSZON MEDITERÁN UTCAI LÁTKÉP,FESTŐ:NURI,IMPR...2913385712
NAGYON SZÉP HOZZÁILLŐ KERETBEN
4 305-2020-06-03 21:00:00

XIX. SZÁZADI METSZET ... NAPÓLEONI HÁBORÚK : AZ AS...2913294698

OLAJ,VÁSZON MEDITERÁN UTCAI LÁTKÉP,FESTŐ:TOYA,IMPR...2913386447
NAGYON SZÉP HOZZÁILLŐ
KERETBEN,ARANY CSÍKKAL
1 501-2020-06-03 21:05:00

PAZAR ROKOKÓ FÉNYKÉP TARTÓ NAGY RÉZ ÁLLVÁNY X !!!2910340715
6 000-2020-05-27 20:49:00

Sztopka Anna--VIRÁGOS RÉTEN--olajfestmény-2913318689
11 500-2020-05-25 20:50:00

GYÖNYÖRŰ NAGYOBB LÁTVÁNYOS OLAJ VÁSZON FESTMÉNY NE...2913006206
5 500-2020-06-03 20:50:00

Schéner Mihály (1923 - 2009)Képcsarnokos raglapon:...2914081304
Schéner Mihály képcsrnokos
festménye
51 000-2020-06-01 20:00:00

Balsi Béla,1872-1913 .EREDETI,25x35-s olaj karton...2914975697
fakeret ajándék.
2 222-2020-05-31 21:44:00

B.Tóth Irisz:---- ABSZTRAKT---festmény 30x30cm2915189813
5 000-2020-06-02 21:07:00

B.Tóth Irisz:---- ABSZTRAKT---festmény 30x30cm2915267189
5 000-2020-06-03 20:52:00

B.Tóth Irisz:---- ABSZTRAKT---festmény 30x30cm2915188019
5 000-2020-06-02 20:52:00

ANNO 1510 ... UTÁN FESTETT DE RÉGI XIX. SZÁZADI IK...2910678155
15 001-2020-05-28 20:54:00

1900 KÖRÜL ORIENTALISTA TÉMÁJÚ JELZETT FESTMÉNY !2910631460
3 700-2020-05-28 20:10:00

ANTIK OLAJ,VÁSZON ASZTALICSENDÉLET,FESTŐ:VAN DUYN,...2913383606
GAZDAGON MINTÁZOTT ARANYOZOTT
KERET,BONDŰRREL
1 201-2020-06-03 20:50:00

113 éves nagyméretű antik fotó / A makói Magyar Ki...2913338354
1 100-2020-06-04 20:20:00

STÍLUSOS ÉS LÁTVÁNYOS MODERNISTA CSENDÉLET OLAJ FE...2913353693

A SZÉN BÁNYÁSZ ... LÁTVÁNYOS IGEN NAGY MÉRETŰ OLAJ...2915267546

NAGY MÉRETŰ DÍSZES ARANY SZÍNŰ KÉPKERET ... JAVÍTA...2912661167

VASZARY JÁNOS // festmény2913707843
39 560-2020-06-05 16:33:47

KÁDÁR BÉLA // festmény2913707264
39 560-2020-06-05 16:32:36

Sztopka Anna--VELENCEI RÉSZLET--olajfestmény-2914234082
7 500-2020-05-25 20:55:00

ŐSZI HANGULATBAN GYÖNYÖRŰ OLAJ VÁSZON FESTMÉNY NEO...2915024990

PAZAR ÜDE SZÍNVILÁGGAL LÁTVÁNYOS NAGYOBB MÉRETŰ OL...2915002370

Sztopka Anna--GÖRÖG TENGERPARTI RÉSZLET--olajfestm...2914237328
7 500-2020-05-26 20:52:00

FESTŐ:BOEMM KLÁRA,1912-ben FESTETTE,MÉRETES GYÖNYÖ...2913406304
ÜVEG VÉDI AZ ALKOTÁST,GYÖNYÖRŰ
HOZZÁILLŐ KERETBEN

Lengyel Reinfuss Ede Lengyel- Reinfuss Ede festmén...2915446256
Festmény
100 000-2020-06-10 23:35:19

VLADIMIR KOMPANEK // AKT CICUSKA // jelzett profes...2910711758
98 900-2020-05-28 19:00:30

KÁDÁR BÉLA // SZÉP HÖLGYEK // jelzett festmény2912446139
99 980-2020-06-02 10:43:57

FIGYELEM! METYKÓ GYULA HÍRES MAGYAR FESTŐ(1907-199...2911239545
13 000-2020-05-29 20:25:00

SZAMARÁT ETETŐ BÁNYÁSZ ... OLAJ VÁSZON FESTMÉNY X ...2915276384
2 200-2020-06-10 20:03:00

FIGYELEM AUKCIÓN HOCK ZOLTÁN PAZAR SZÍNVILÁGÚ,GALÉ...2915027801
1 000-2020-06-09 20:39:22

Sztopka Anna--SZÍNPOMPÁS ŐSZI TÁJ--40X30--olajfest...2915273927
11 540-2020-05-28 20:54:00

FESTMÉNY vásznon - ANNA MARGIT2915368490
6 000-2020-06-10 19:23:20

MARKOVICS: PIHENŐ AZ ERDŐSZÉLEN.HATALMAS ,GYÖNYÖR...2914349366
1 000-2020-06-07 22:05:22

Sztopka Anna--KETTECSKÉN--kedves életkép--olajfest...2914913717
9 500-2020-05-26 20:55:00

Zseniális Alkotás -1506 boszorkányüldözés- szignó ...2914211756
Művészi Ábrázolás
Boszorkánysággal vádolt
asszony
21 000-2020-05-30 19:15:00
1. oldal / 81 összesen