> Litográfiák, rézkarcok, szitanyomatok

Téma
Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Jun.13 08:24:21 CET

1 596 db termék a(z) "

Litográfiák, rézkarcok, szitanyomatok

1. oldal / 32 összesen

MENDLY Attila (1911-1961) "Teve sor a Szaharában" ...3047301257
Gyüjtöknek ez a kép egy
koriuzom
3 999-2021-06-16 11:20:16

Kádár György ( 1912 - 2002 ) KUBISTA ASZTALI CSEND...3052261742

KASS JÁNOS ( 1927 - 2010 ) BIBLIAI JELENET ( BIBLI...3052236179

Csergezán Pál, rézkarc , Duna part,jelzett 40 x 27...3049350269
4 500-2021-06-23 21:16:40

Hincz Gyula 1904-1986 rézkarc,55 év, jelzett 61, ...3050302598
12 500-2021-06-26 19:04:58

2db színes rézkarc3050317862
50 000-2021-06-16 20:54:24

1E915 Izsák József : "Rózsa Sándor" betyár ábrázol...3048573797
55 000-2021-06-14 17:00:00

KMETTY JÁNOS RÉZKARC, TABÁN, 1920, MOHOLY-NAGY és...3050801117
100 000-2021-06-14 16:47:15

Vasarely szitanyomat3046364768
400 000-2021-06-13 12:04:43

Tokaj látképe, rézkarc keretben3050301002
15 000-2021-06-26 18:52:47

Kórusz József (1927 - 2010): JÉGREVÜ - rézkarc, ak...3051065417
12 000-2021-06-29 13:19:38

Badacsony Sándor: Szürreális találkozás3051419861
8 000-2021-06-30 13:10:14

Régi kommunista rézkarc katonai 4. Csurgói Máté3050559875
4 500-2021-06-27 20:45:59

Régi kommunista rézkarc katonai 5.3050560331
3 000-2021-06-27 20:51:42

Siófok jelzett rézkarc üvegezett keretben3050506853
34 990-2021-06-20 15:55:49

Árkosy Imre Mit tettem c rézkarc jó állapotban3050038952
7 900-2021-06-26 00:32:52

Milena Aguilar gyönyörű nívós rézkarca3050043809
10 900-2021-06-26 00:58:06

BEM TÁBORNOK NAGYSZEBENNÉL 1849!!! RÉZKARC CSATAJ...3051729506
9 999-2021-06-30 18:16:59

Régi Konrád Gyula rézkarcok népi motivum 10x 15 c...3051091523
4 000-2021-06-29 15:34:08

KÓRUSZ József UDVARON, SZÍNEZETT rézkarc - 19583048504104
8 000-2021-06-20 22:01:44

Szép modern művészi nyomat, jelzett3050316521
8 900-2021-06-26 20:44:01

Régi kommunista rézkarc katonai3050552015
3 000-2021-06-27 20:18:03

Anya Gyermekével rézkarc (Takács Dezső) 19853049106951
4 000-2021-06-22 22:17:49

BÜKK ÓMASSA : TÖRÖK 1957 JELZÉSSEL . LITOGRÁFIA3049459865
3 000-2021-06-24 08:59:31

ALMÁSY ALADÁR : HOROSZKÓP RABBI 19733049469273
75 000-2021-06-24 10:06:02

Füzessy Gyula: B.U.É.K. Füzesi Gyula. Kisgrafika.3049561760

ANTIK TÁJKÉP EMBER ÁBRÁZOLÁSSAL , SZINEZETT RÉZKA...3050116595
20 000-2021-06-26 06:03:33

Ázsiai kép papíron3050034953
3 500-2021-06-26 00:08:34

Kaveczky Zoltán : Tiszaparti fűzfák3050035052
5 500-2021-06-26 00:12:07

Tópart Csisztu Mihály B:10,5x19cm K:31x39cm3050671007
3 600-2021-06-28 07:17:51

ENGEL MÁRIA jelzett rézkarc 19303050842616
5 000-2021-06-28 19:36:45

Gácsi Mihály - Csőszkunyhó színezett linómetszet. ...3050806067
24 999-2021-06-27 19:35:00

Munkácsy Mihály után, Kórusz József - Két család s...3050506886
24 990-2021-06-20 15:56:00

Bajor Ágost rézkarc eredeti jelzett alkotás3050506898
14 990-2021-06-20 15:56:04

Gaál Domonkos /1940-209/festő, grafikus, rézkarc b...3050552177
3 550-2021-06-27 20:22:43

Aszódi Weil Erzsébet ( 1901-1976): Jalta - nagymér...3046386362
12 000-2021-06-13 14:43:04

SZŐNYI István ÖKRÖSFOGAT "absztraktos"rézkarc 19263048504590
15 000-2021-06-20 22:03:48

1E914 Scultéty Erzsébet : Ártéri erdőben3048573503
14 000-2021-06-13 17:00:00

Morvay László: Zsámbék (rézkarc, szignózott)3049307210
9 999-2021-06-23 17:37:21

E Doepler d j után Litográfia3049350581

Tanya Külső M:43x52cm Linó3050675306
4 300-2021-06-28 07:58:14

Legenda a csodaforrásról - Szabó Vladimir - 19693048717725
50 000-2021-06-21 19:10:27

A PÁRIZSI NOTRE DAME JELZETT SZÍNEZETT RÉZKARC3049073690
6 000-2021-06-22 19:11:59

Kórusz József: Ablaknál3049702340
14 000-2021-06-25 00:39:00

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): LESZÁLL AZ EST, ...3050234465
6 300-2021-06-26 13:20:52

Heincz Vogel /1898-1977/ rézkarc jelzett 56 x 44,...3050302592
14 500-2021-06-26 19:04:54

Őszi ködök B:29x40cm3050676032
3 100-2021-06-28 08:03:06

Falúvég KM:43x53cm3050676038
5 600-2021-06-28 08:03:08

Ázsiai kép papíron3050034968
2 500-2021-06-26 00:08:50

Veszprémi Endre: Kossuth Lajos3051419687
10 000-2021-06-30 13:10:10
1. oldal / 32 összesen