> Litográfiák, rézkarcok, szitanyomatok

Téma
Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: May.31 11:50:00 CET

1 618 db termék a(z) "

Litográfiák, rézkarcok, szitanyomatok

1. oldal / 33 összesen

Gara Arnold kisgrafika.2915248751
Kiváló kisgrafika!
4 000-2020-06-10 12:08:07

Lakberendezési nyomatok a huszadik század elejéről2914519286
Másik csomagot is hírdetek
belókük.
24 000-2020-06-08 13:34:21

BORSOS MIKLÓS ( 1906- 1990 ) LOVAS ! LIMITÁLT KIS ...2913349442
22 222-2020-06-04 20:56:00

Kamper Lajos: Léda arany-szobra. kisgrafika.2916180005
Remek alkotás!
4 500-2020-06-13 07:41:27

Szász Endre szignózott poszter2916991628
Egyszeri alkalom.
1 000-2020-06-01 21:28:17

Barcsay Jenő fekete - fehér rézkarc2916836294
45 000-2020-06-15 12:32:37

Szász Endre szitanyomat - Szép keretében, hibátlan...2917278089
10 000-2020-06-17 20:32:00

Szász Endre (1926-2003) festőművész - " Nagyvárosi...2917288484
13 000-2020-06-18 20:32:00

Szász Endre szitanyomat - Szép keretében, hibátlan...2917270202
10 000-2020-06-16 20:32:00

Menyhárt József fametszet - székely kapu2912177429
500-2020-06-01 15:35:34

BUDAPEST RÉGI ERZSÉBET HID aláirt rézkarc 19282911941125
14 800-2020-05-31 23:07:20

Metszet H. M. Steam Yacht "Fairy" Színes litográfi...2911943603
35 000-2020-05-31 23:33:24

Kalapok fejdíszek Párizs 1830 eredeti íllusztráció2911940582
8 200-2020-05-31 23:00:16

ANTIK GRAFIKA nagy férfi PORTRÉ jelzett : 1884-ből...2911936316
30 000-2020-05-31 22:25:50

Remsey Jenő színezett rézkarca 19542912119217
6 400-2020-06-01 13:39:02

Novák Lajos Akt rézkarc 19582912109035
5 400-2020-06-01 13:23:32

Élesdy István (1912-1987): SZIGLIGETI UTCA . Rézka...2912012618
6 500-2020-06-01 07:50:09

würtz ádám grafika rézkarc eredeti2912005535
30 000-2020-06-01 06:37:47

The Broken Hoop. By Robert Barnes törött vaskarika...2912211845
5 000-2020-06-01 18:12:22

Benyovszky István (1898-1969): Lovasfogat2912012633
22 000-2020-06-01 07:50:11

Szórólap - Budafok - Orvosi kötszer és műszerüzem2912095361
300-2020-06-01 12:35:54

Zádor István régebbi szigligeti rézkarca2912107322
5 400-2020-06-01 13:08:40

Jelzett litográfia keretezve2912111690
12 000-2020-06-01 13:27:32

Jelzett litográfia keretezve2912111864
10 000-2020-06-01 13:27:39

Kalapok fejdíszek Párizs 1832 eredeti íllusztráci2911940774
9 800-2020-05-31 23:02:11

Kalapok -fejdíszek Párizs 1832 eredeti íllusztr.2911940651
8 200-2020-05-31 23:01:05

RÉZKARC - MOLNÁR GABRIELLA - Gyermeknyaraltatás 19...2911936487
8 000-2020-05-31 22:26:32

Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett paszpar...2911940678
32 800-2020-05-31 23:01:19

SZŐNYI ISTVÁN : DUNA PARTJÁN NAGYMÉRETŰ RÉZKARC2912231054
15 999-2020-06-01 19:19:01

Bordás Ferenc rézkarc2912230181
3 000-2020-06-01 19:14:43

Fény című színezett rézkarc 66 cm x 54 cm2912238752
12 000-2020-06-01 19:45:07

RÉZKARC keretben - ARATÓK ÖKRÖS SZEKÉREN2912251412
1 200-2020-06-01 20:43:14

NOVÁK LAJOS FUTTATÁS SZÍNEZETT RÉZKARC 45x62cm LÓV...2912276735
25 000-2020-06-01 21:42:23

Molnár György : Teremtés rézkarc2912198531
20 000-2020-06-01 17:14:25

1848-AS LITHOGRÁFIA, LITOGRÁFIA, FELLELT ÁLLAPOTBA...2912063324
10 000-2020-06-01 10:57:16

IVÁNYI GRÜNWALD BÉLA TANYA UDVAR LIBÁKKAL SZÍNEZET...2912276723
17 000-2020-06-01 21:42:20

4-DB VIRÁGOK.SZÍNES KŐNYOMAT.RITKA!2911952522
12 000-2020-06-01 00:42:54

szignált RÉZKARC keretben - OLASZ ? VÁROSKÉP2912251397
1 500-2020-06-01 20:43:12

Benyovszky István (1898-1969): VÁGTA, színezett ré...2912246165
18 000-2020-06-01 20:21:00

Rumy Károly Györgyről rézkarc2912745206
4 000-2020-06-02 21:44:57

Kondor Lajos : Tabán (Beszámítás)2912725310
9 000-2020-06-02 20:42:32

Scultéty Éva (1917-2001) Őszi Virágok Színezett Ré...2912940983
5 000-2020-06-03 13:26:29

Révész Imre : Kézimunkázás színes rézkarc2912959337
25 000-2020-06-03 13:53:10

SPANYOL, LITOGRÁFIA, HORGÁSZÓ EMBER, EREDETI CSOMA...2912916869
2 000-2020-06-03 12:16:14

Egresi Zsuzsa - Éji vándor rézkarc2912924360
9 500-2020-06-03 12:35:17

ZÁDOR ISTVÁN HADIFESTŐ VILÁGHÁBORÚS LITOGRÁFIÁI-10...2912993537
70 000-2020-06-03 15:09:33

KÉP, RÉZKARC,(1046)2912997056
3 000-2020-06-03 15:26:51

KÉP, SZÍNEZETT RÉZKARC, TÉLI ETETÉS, JELZETT, CSUR...2912982029
15 000-2020-06-03 14:38:40

Neerwindeni (Landeni) csata 16932912989388
9 000-2020-06-03 14:54:50

Egresi Zsuzsa - Tristano e Isolda rézkarc2912924324
9 500-2020-06-03 12:35:16
1. oldal / 33 összesen