> Metszetek

Téma
Metszet típus
Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Jun.14 21:05:17 CET

576 db termék a(z) "

Metszetek

Metszetek
1. oldal / 12 összesen

Id. Pieter Bruegel: Bábel tornya - metszet, antik ...3049053926
75 000-2021-06-22 17:56:21

Atlas Novus címlapja, J. B. Homann Nürnberg 1710 -...3049305038
275 000-2021-06-23 17:26:11

Palazzo szobrokkal Genova kikötőjében 1671 - metsz...3047737709
20 000-2021-06-17 18:29:53

Cortez és Malinche (Marina) azték hercegnő 1755 - ...3047737715
30 000-2021-06-17 18:29:54

Hajók (pár) 1550-1600 - metszet, antik keretben3049377299
60 000-2021-06-24 01:43:34

Danzig, látkép a Mottlauval 1780 - színezett metsz...3049301939
150 000-2021-06-23 17:13:46

Franz von Bayros (1866--1924 ) Vielle porcelaine )3052599488
12 000-2021-07-03 02:11:44

Antik metszet flamand jelenettel3052600799
4 000-2021-07-03 02:17:37

Elegáns divat színes metszett kép3052601492
3 000-2021-07-03 02:23:37

4 db tájképes rézmetszet3052491275
9 000-2021-07-02 15:59:18

Várkonyi Károly kép valamilyen metszet "Gyere öltö...3050039318
11 300-2021-06-26 00:33:41

Várkonyi Károly kép valamilyen metszet "Mimi művés...3050039360
11 300-2021-06-26 00:33:46

0O399 Vincze András : Csendélet fekete macskával3052325945
9 800-2021-06-15 03:03:18

Herpay: KÁDÁR ELVTÁRS DOLGOZÓKAT TANÍT!! festett m...3050234228
4 785-2021-06-26 13:20:21

GYULAFEHÉRVÁR LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK METSZET KÉP C...3047362739
8 200-2021-06-16 15:03:14

Régi magyar várak.16-db metszet3049107140
5 000-2021-06-22 22:18:35

BUDAPEST ÉJSZAKA KILÁTÁS A GELLÉRTHEGY -RŐL SZÍNES...3047879300
8 200-2021-06-18 10:23:52

Várkonyi Károly kép valamilyen metszet "Őserdők tá...3050039399
11 300-2021-06-26 00:33:51

August Wilhelm Iffland metszet3051412952
2 000-2021-06-30 13:07:20

1D998 Mogal : Hegedűs a háztetőn3052970411
16 000-2021-06-16 18:47:28

BOLDOGKŐ VÁRALJA LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK METSZET KÉ...3047363063
8 200-2021-06-16 15:04:28

VÁC LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK METSZET KÉP CCA. 18503047874395
8 200-2021-06-18 10:03:59

EGER DÉL DÉLRŐL LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK METSZET KÉ...3047356226
9 800-2021-06-16 14:29:40

VÁC DUNA FELŐL LÁTKÉP JELZETT METSZET KÉP CCA. 18...3047873717
8 200-2021-06-18 09:59:58

Ritka Herpay József metszet (Ex libris)3048512525
4 900-2021-06-20 23:41:48

DIÓSGYŐR LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK METSZET KÉP CCA. 1...3047362532
8 200-2021-06-16 15:02:02

MEHÁDIAI FÜRDŐ MA , (1888-tól) HERKULESFÜRDŐ LÁTKÉ...3047361530
14 800-2021-06-16 14:52:30

FÓT SZENTEGYHÁZ TEMPLOM LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK ME...3047359346
9 800-2021-06-16 14:36:40

BUDAPEST PESTH FORRADALMI GYÜLEKEZET 1948 DEÁK FER...3047989529
8 200-2021-06-18 16:41:16

SZOMBATHELY LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK METSZET KÉP CC...3047359964
12 800-2021-06-16 14:42:27

ÚJVIDÉK NOVI SAD NEUSATZ LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK ME...3047364368
12 800-2021-06-16 15:12:27

VÁC LÁTKÉP JELZETT METSZET KÉP CCA. 18503047874755
8 200-2021-06-18 10:06:00

VÁC SZÉKESEGYHÁZ TEMPLOM LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK ME...3047874968
8 200-2021-06-18 10:08:09

GYŐR ÉSZAKRÓL ÉSZAK LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK METSZET...3047361698
9 800-2021-06-16 14:56:01

BUDAPEST PESTH MAGYAR ÁLLAMI KAMARA TANÁCSKOZÁSA P...3047987978
6 800-2021-06-18 16:36:12

Vadász Endre fametszet :Bárkák3049490072
8 000-2021-06-24 10:54:07

HINCZ GYULA EREDETI RITKA LINÓMETSZETE : TÁNCSIC...3049459259
10 000-2021-06-24 08:58:20

BUDAPEST PESTH FORRADALMI GYÜLEKEZET 1948 SZÉKELY ...3047988122
8 200-2021-06-18 16:38:18

BUDAPEST PESTH ERZSÉBET KIRÁLYNÉ KORHÁZ LÁTOGATÁS ...3047990264
8 200-2021-06-18 16:43:31

2 db fametszet vagy lino metszet Beethoven ?3050458658
1 500-2021-06-27 11:34:05

VISEGRÁD DUNAKANYAR LÁTKÉP JELZETT METSZET KÉP CCA...3047872232
8 200-2021-06-18 09:53:27

ESZTERGOM - GRAN LÁTKÉP JELZETT METSZET KÉP CCA. ...3047872550
12 800-2021-06-18 09:54:56

BUDAPEST PESTH FORRADALOM SEBESÜLTEK CSOPORTJA JEL...3047987900
4 800-2021-06-18 16:33:36

ANTIK METSZET NŐI DIVAT3048943514
2 000-2021-06-22 10:44:03

Rézmetszet3050841905
7 000-2021-06-28 19:35:17

antik Japán 19. század színezett fametszet papír f...3050673689
32 000-2021-06-28 07:50:49

Pálya Celesztin: A cserhalmi ütközet - fénymetszet...3050279303
5 000-2021-06-26 16:52:55

Göldner Tibor 1970 linómetszet 70x51 cm, 41,2x61 c...3049347749
2 800-2021-06-23 21:04:23

Lotz Károly: A kereszténység hírdetése - fénymetsz...3050279306
5 000-2021-06-26 16:52:56

Kovács Mihály: Árpád pajzsra emeltetése - fénymets...3049956806
5 000-2021-06-25 17:24:16
1. oldal / 12 összesen