Fotó, optikai eszközök

> Lornyonok, cvikkerek, szemüvegek
Fotó, optikai eszközök

Utolsó mentés: May.24 09:29:19 CET

30 db termék a(z) "

Lornyonok, cvikkerek, szemüvegek

Régi lornyon
18 000 Ft

Antik szemüveg
8 000 Ft

Régi különleges
szemüveg

8 000 Ft

Régi szemüveg
6 000 Ft

Régi szemüveg,
rugós szárral.

6 500 Ft

ANTIK,
SZECESSZIÓS
LORNYON

25 000 Ft

RÉGI OPTIKAI
PRÓBALENCSE -
19. SZÁZAD !

2 300 Ft

Cvikker
orrcsiptető

3 000 Ft

OKULÁRÉ
SZEMÜVEG
ARANYOZOTT RÉGI
JÓ ÁLLAPOTBAN

6 500 Ft

Régi cvikker
színes üveggel

12 000 Ft

Különleges
antik szemüveg

4 900 Ft

Különleges
antik szemüveg

4 900 Ft

Antik szemüveg
két tokkal.

2 000 Ft

Fémkeretes
szemüveg

1 Ft

Apró, régi
szemüveg...

2 222 Ft

CVIKKER
(181230)

6 500 Ft

CVIKKER
(181230)

6 000 Ft

Antik réz
lornyon,
szemüveg

3 400 Ft

Régi szemüveg
ovális,
fémkeretes

5 600 Ft

Antik rugós
szemüveg

8 000 Ft

Zománcozott,egy
iptomi stílusú
régi lornyon

15 999 Ft

9 darab régi
szemüveg
vegyesen

3 500 Ft

Régi szemüvegek
és tokok

5 500 Ft

régi 30 as évek
hibás cvikker
szemüveg alu
tokban ...

2 200 Ft

DIENST BRILLE
II.VILÁGHÁBORÚ
SZEMÜVEG FÉM
DOBOZ ...

9 876 Ft

szemüveg
darabok

2 200 Ft

ANTIK
EZÜSTÖZÖTT
ALPAKKA
TÖKÉLETES
ÁLLAPOTÚ LOR...

9 500 Ft

ANTIK TŰZI
ARANYOZOTT
TÖKÉLETES
ÁLLAPOTÚ RÉZ
LORN...

12 500 Ft

LORNYON
SZÁR,ZOMÁNC
BERAK
ANTIK,EZÜSTÖZÖ
22.

5 000 Ft

NAGY MÉRETŰ
FARAGOTT CSONT
NYELŰ RÉZ
KERETES NAG...

1 Ft