Antik népi kerámia kulacs - XIX. századi erdélyi kerámia ritkaság ...

Termékkód: 2802154937
Megfigyelők: 8
Látogatók: 457

Jelenlegi ajánlat: 1 100 Ft

Licitlépcső:
100 Ft
Legkisebb ajánlható ár:
1 200 Ft
Áru mennyisége:
1 db
Az aukció kezdete:
2019.08.12. 22:03:00
Az aukció vége:
2019.09.02. 20:58:00 - Frissíts!
Ha az utolsó 5 percben licit érkezik, az aukció újabb 5 percig folytatódik.
Jelenlegi nyertes:
francois62(268)
Kikiáltási ár:
1 Ft
Állapot:
Használt
Szállítási költség:
Van
Szállítás és fizetés:
MPL házhoz előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   Személyes átvétel
Garancia:
Kipróbálási, megtekintési
Számlaadás:
Van
Az áru helye:
Magyarország
Átvételi hely:
Budapest III. kerület
Antik népi kerámia kulacs - XIX. századi erdélyi kerámia ritkaság ... - Aukció - Vatera.hu Kép
Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!
Eladó: MUINTEZET(3171) Kereskedői fiók
99.81%
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Értékelés eladóként: 99.81%
Értékelés vevőként: 100%
Regisztráció időpontja: 2014.12.06.
99.81%
Antik: antik
Jelzett/szignózott: nem
Jelleg: önálló darab

Antik népi kerámia kulacs - XIX. századi erdélyi kerámia ritkaság ...

Kedves Vásárlónk!

 Termékeink átvételére  mi mindenképpen a személyes megkeresést, személyes átvételt ajánljuk! Óbudai régiségboltunkban kényelmesen megtekintheti a kiválasztott tárgyat, dönthet a vásárlásról! Erre Hétfőtől- Csütörtökig 10:30-17:30 között van lehetőség! Természetesen mód van a csomagküldésre is, de a szállítás kapcsán keletkezett károkért felelősséget nem vállalunk! A feltüntetett postaköltségek a 2 kg.-os közepes méretű csomagok árát tartalmazza, a pontos postaköltséget a vásárlást követően emailben küldjük el a nyertes licitálónak. A termékleírásban minden adatért jótállunk, a leírást legjobb tudásunk alapján készítjük el! A nyertes vásárlótól az aukció zárását követően legkésőbb 3-4 napon belül valamiféle visszajelzést várunk, ill. a termékeket maximum 14 napig tároljuk, ezután lezárjuk az aukciót és visszajelzést készítünk a partnerről! Önnek az internetes vásárlásokról szóló jogszabályok és törvénykezések értelmében 14 naptári napja van arra, hogy a megrendelt árucikket visszaküldje címünkre, ha bármilyen kifogásolni valót talál benne. Minden vásárlásról számlát vagy nyugtát állítunk ki!


Aukciónk tárgya a képeken látható antik, vélhetően 1850-1900 között, feltehetően erdélyben készült gyönyörű népi kerámia kulacs, teljesen erdeti állapotban, fotóink szerint!

 mérete: 16 x 13.5 x 5 cm.

Eredetiségére örök pénzvisszafizetési garanciát vállalunk!

Minimálár nélkül, az utolsó licitáló szerez jogot a megvásárlására!

Licittörlést nem áll módunkban elfogadni!!!


Szállítás és fizetés módja Szállítási alapdíj Átadási helyek    
MPL házhoz előre utalással 1 145 Ft /db      
MPL Csomagautomatába előre utalással 700 Ft /db      
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 035 Ft /db      
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest III. kerület    
Garancia: Kipróbálási, megtekintési
További információk a termék szállításával kapcsolatban:
Mindenképpen a személyes átvételt ajánljuk és javasoljuk. Előfordulhat a szállítás közben csomag elvesztése, (a leggondosabb csomagolás mellett is előfordulhat, hogy szállítás közben a tárgy megsérül) amiért cégünk nem vállal kezességet! Postacsomagot csak a vásárló külön kérésére adunk fel, amiért felelősséget nem vállalunk! A feltüntetett postaköltségek a 2 kg.-os közepes méretű csomagok árát tartalmazza, a pontos postaköltséget a vásárlást követően emailben küldjük el a nyertes licitálónak.

Kérdések (az eladóhoz intézett kérdések és válaszok itt jelennek meg)

Még nem érkezett kérdés. Kérdezni a vásárlás előtt a legjobb.

Licitálás - Antik népi kerámia kulacs - XIX. századi erdélyi kerámia ritkaság ...

Jelenlegi ajánlat: 1 100 Ft

Licitlépcső:
100 Ft
Legkisebb ajánlható ár:
1 200 Ft
Áru mennyisége:
1 db
Az aukció kezdete:
2019.08.12. 22:03:00
Az aukció vége:
2019.09.02. 20:58:00 - Frissíts!
Kapcsolódó top 10 keresés és márka