Antik neoreneszánsz faragott szalon asztal

Termékkód: 2762176244
Látogatók: 1581

36 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Antik neoreneszánsz faragott szalon asztal - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: MUINTEZET(3170) Kereskedői fiók
99.81%
Értékelés eladóként: 99.81%
99.81%
Anyaga: fa

Aukciónk tárgya a képeken látható antik, 1900-1920 között készült egykor impozáns faragott szelonasztal, mely a korában nagyon népszerű neoreneszánsz stílusban készült. teljesen eredeti állapotban, ami persze azt is jelenti hogy restauráltatni kell. Felületét fényezni vagy a ma oly divatosan festeni kell, és lapja is kissé vetemedett! Restauráció után viszont egy különleges, nem minden nap előbukkanó antik kincs tulajdonosa lehet!

Mérete:  76 x 77 cm.

MPL házhoz előre utalással 1 145 Ft /db
MPL Csomagautomatába előre utalással 700 Ft /db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 035 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest III. kerület
Mindenképpen a személyes átvételt ajánljuk és javasoljuk. Előfordulhat a szállítás közben csomag elvesztése, (a leggondosabb csomagolás mellett is előfordulhat, hogy szállítás közben a tárgy megsérül) amiért cégünk nem vállal kezességet! Postacsomagot csak a vásárló külön kérésére adunk fel, amiért felelősséget nem vállalunk! A feltüntetett postaköltségek a 2 kg.-os közepes méretű csomagok árát tartalmazza, a pontos postaköltséget a vásárlást követően emailben küldjük el a nyertes licitálónak.

Licitálás - Antik neoreneszánsz faragott szalon asztal

36 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft