Lakberendezés, lakásdekoráció

Antik bútorok

> Antik bútor kiegészítők, alkatrészek
Antik bútorok

Anyaga
Korszak/stílus

Utolsó mentés: Sep.19 04:19:35 CET

98 db termék a(z) "

Antik bútor kiegészítők, alkatrészek

1. oldal / 2 összesen
  1  |  2

Antik vagy mintás fadoboz mini zár régi kulcs fa d...3084023933
2 100-2021-10-07 17:00:35

4+1 fa oszlop (asztallábak voltak) réz talppal3083476442
18 900-2021-10-06 13:20:19

díszelem régi szekrényhez3082550801
2 000-2021-10-03 21:13:52

Velencei antik barok 3 asztalka3083216117
90 000-2021-10-05 20:49:47

Felújításra! Antik Fésülködő tükör + fa fiók lappa...3081494864
10 900-2021-09-30 14:30:39

SZECESSZIÓS CÍMKE BÚTOR RESTAURÁLÁS VERET ANTIK RÉ...3079461851
2 200-2021-09-25 12:22:53

Antik bútor fa alkatrész ( oszlop )3082650509
10 000-2021-10-04 07:39:52

Antik réz fiókhúzó bútoralkatrész3084050138
4 000-2021-10-07 19:26:39

Antik kínai faragott festett gyerek ágyvég 76x 51 ...3084032378
42 500-2021-10-07 17:59:31

0R786 Esztergált fa függönytartó karnis pár 190 cm3083527472
14 000-2021-09-19 16:34:43

0O370 Régi függönytartó karnis 161 cm3083520311
12 000-2021-09-19 16:11:43

2 db szecessziós réz kulcscím( kulcslyuk takaró)3083476472
4 800-2021-10-06 13:20:25

0R785 Esztergált fa függönytartó karnis pár 190 cm3083421779
14 000-2021-09-19 10:13:05

SZECESSZIÓS CÍMKE BÚTOR RESTAURÁLÁS VERET ANTIK RÉ...3079452683
3 800-2021-09-25 11:46:33

SZECESSZIÓS CÍMKE BÚTOR RESTAURÁLÁS VERET ANTIK RÉ...3079462913
2 800-2021-09-25 12:24:48

SZECESSZIÓS CÍMKE BÚTOR RESTAURÁLÁS VERET ANTIK RÉ...3079461428
12 800-2021-09-25 12:22:00

Tükör fa keretben3077936504
18 000-2021-09-21 12:17:08

Festett fa tálca3077936522
8 000-2021-09-21 12:17:10

régi bútorfogantyú (empire)3079730255
4 000-2021-09-26 09:14:52

FARAGOTT VIRÁGFÜZÉR 2DB3079429997
7 500-2021-09-25 10:37:41

RÉGI FA FARAGVÁNY FARAGÁS KÉZIMUNKA ÓRA VAGY BÚTO...3077267798
4 800-2021-09-19 08:48:43

SZECESSZIÓS CÍMKE BÚTOR RESTAURÁLÁS VERET ANTIK RÉ...3079462775
4 800-2021-09-25 12:24:27

SZECESSZIÓS CÍMKE BÚTOR RESTAURÁLÁS VERET ANTIK RÉ...3079461614
2 800-2021-09-25 12:22:28

SZECESSZIÓS CÍMKE BÚTOR RESTAURÁLÁS VERET ANTIK RÉ...3079462160
9 800-2021-09-25 12:23:27

Bútor paszta pléh doboz fém tango3077414297
2 500-2021-09-19 18:23:07

Dísz fatál3077251664
13 000-2021-09-19 06:27:16

EMBER FEJ - KÉZ TÖMÉNY - NEHÉZ RÉZ ÖNTVÉNY FOGAS ...3077441858
9 800-2021-09-19 21:00:39

Gurulós bár3080981042
32 000-2021-09-29 06:39:47

Zsúrkocsi3081447587
42 000-2021-09-30 11:15:57

SZECESSZIÓS CÍMKE BÚTOR RESTAURÁLÁS VERET ANTIK RÉ...3078767468
9 800-2021-09-23 17:45:29

BIEDERMEIER RÉZ BÚTORDÍSZ PÁROS KONZULTARTÓ TARTÓ ...3078777764
22 800-2021-09-23 18:16:44

WARRINGS CHIPPENDALE ZSURKOCSI, ÉS CHIPPENDALE R...3077518691
75 000-2021-09-20 03:37:22

Intarziás tálca3080746625
18 000-2021-09-28 13:00:14

SZECESSZIÓS CÍMKE BÚTOR RESTAURÁLÁS VERET ANTIK RÉ...3079462310
2 800-2021-09-25 12:23:42

RÉGI, RÉZ, BÚTORVERET, PÁRBAN (AA83-11)3081182507
3 000-2021-09-29 20:59:52

Ónémet díszítő elem oszlopfő gépi faragás3081173939
1 500-2021-09-29 20:20:42

SZECESSZIÓS CÍMKE BÚTOR RESTAURÁLÁS VERET ANTIK RÉ...3079451789
2 200-2021-09-25 11:44:49

SZECESSZIÓS CÍMKE BÚTOR RESTAURÁLÁS VERET ANTIK RÉ...3079451690
3 800-2021-09-25 11:44:32

ANTIK FÉMPÁNT ZSANÉR 2 DB PÁR BÚTOR RESTAURÁLÁSI...3079452749
6 800-2021-09-25 11:46:42

Réz fiókhúzó bútoralkatrész3077505335
3 000-2021-09-20 01:42:05

SZECESSZIÓS CÍMKE BÚTOR RESTAURÁLÁS VERET ANTIK RÉ...3078770225
3 800-2021-09-23 17:53:34

SZECESSZIÓS CÍMKE BÚTOR RESTAURÁLÁS VERET ANTIK RÉ...3079466990
5 800-2021-09-25 12:30:39

Faragott fa újságtartó3078145703
9 900-2021-09-22 01:13:29

Fa tálca3081685307
12 000-2021-10-01 08:38:15

Újságtartó3081685277
12 000-2021-10-01 08:38:12

WARRINGS CHIPPENDALE TV ASZTAL STILBUTOR3077713061
85 000-2021-09-20 21:35:34

SZECESSZIÓS CÍMKE BÚTOR RESTAURÁLÁS VERET ANTIK RÉ...3080816498
8 200-2021-09-28 16:52:21

Antik zár,ládazár3082204364
999-2021-10-02 10:52:43

SZECESSZIÓS CÍMKE BÚTOR RESTAURÁLÁS VERET ANTIK RÉ...3079452791
2 200-2021-09-25 11:46:47

Fiók gomb bronz3082833473
200-2021-10-04 21:25:38
1. oldal / 2 összesen
  1  |  2