Különleges THONET székek, többször jelzett

Ritka forma

Termékkód: 2813457641
Megfigyelők: 10
Látogatók: 727

Jelenlegi ajánlat: 2 751 Ft

250 Ft
3 001 Ft
Jaros130(42)
Kikiáltási ár:
1 Ft
Budapest XX. kerület
Különleges THONET székek, többször jelzett - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: pincetok(950)
99.69%
Értékelés eladóként: 99.66%
Regisztráció időpontja: 2007.01.26.
99.69%
Anyaga: fa

Szuper különleges párban , Figyelem: az egyik ülőkéjének a lapja sérült.

Két
 helyen jelzett: egyik billog, másik papír.

Nem a megszokott Thonet szék forma.

Nézd meg a képeket alaposan, ha valami nem egyértelmű akkor kérdezz!

Kérdésed van, tedd fel!

Nincs minimálár,  1 forintról

Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XX. kerület - Az időponttal kapcsolatban nyitott vagyok.

Licitálás - Különleges THONET székek, többször jelzett

Jelenlegi ajánlat: 2 751 Ft

250 Ft
3 001 Ft