Herendi porcelán Viktória VBO mintás süteményes tányér --- A teljes készlet részeként - 7 / 3.

Termékkód: 2779437836
Látogatók: 602

A termék elkelt licittel.

Sikeres licit:
5 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Áru mennyisége:
1 db
Az aukció kezdete:
2019.06.12. 10:38:51
Aukció befejezve:
2019.07.02. 20:39:28 - Frissíts!
Vevő:
Állapot:
Használt
Szállítási költség:
Van
Szállítás és fizetés:
MPL házhoz előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   Személyes átvétel
Garancia:
Kipróbálási, megtekintési
Számlaadás:
Van
Az áru helye:
Magyarország
Átvételi hely:
Budapest III. kerület
Herendi porcelán Viktória VBO mintás süteményes tányér --- A teljes készlet részeként - 7 / 3. - Aukció - Vatera.hu Kép
Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!
Eladó: MUINTEZET(3204) Kereskedői fiók
99.81%
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Értékelés eladóként: 99.81%
Értékelés vevőként: 100%
Regisztráció időpontja: 2014.12.06.
99.81%
Márka: Herendi

Jelleg: garnitúra része
Gyártó/készítő: Herendi
Jelzett/szignózott: igen
Termékjellemző: kézzel festett
Antik: régiség, retro

Herendi porcelán Viktória VBO mintás süteményes tányér --- A teljes készlet részeként - 7 / 3.

Kedves Vásárlónk!

 Termékeink átvételére  mi mindenképpen a személyes megkeresést, személyes átvételt ajánljuk! Óbudai régiségboltunkban kényelmesen megtekintheti a kiválasztott tárgyat, dönthet a vásárlásról! Erre Hétfőtől- Csütörtökig 10:30-17:30 között van lehetőség! Természetesen mód van a csomagküldésre is, de a szállítás kapcsán keletkezett károkért felelősséget nem vállalunk! A feltüntetett postaköltségek a 2 kg.-os közepes méretű csomagok árát tartalmazza, a pontos postaköltséget a vásárlást követően emailben küldjük el a nyertes licitálónak. A termékleírásban minden adatért jótállunk, a leírást legjobb tudásunk alapján készítjük el! A nyertes vásárlótól az aukció zárását követően legkésőbb 3-4 napon belül valamiféle visszajelzést várunk, ill. a termékeket maximum 14 napig tároljuk, ezután lezárjuk az aukciót és visszajelzést készítünk a partnerről! Önnek az internetes vásárlásokról szóló jogszabályok és törvénykezések értelmében 14 naptári napja van arra, hogy a megrendelt árucikket visszaküldje címünkre, ha bármilyen kifogásolni valót talál benne. Minden vásárlásról számlát vagy nyugtát állítunk ki!


Aukciónk tárgya a képeken látható régi, 1980 körül készülhetett Herendi porcelán süteményes tányér, melyet egy komplett desszertes vagy uzsonna készlet részeként tettünk fel aukcióra. Jelen esetben egy kistányért tud megvásárolni, de a készlet további hat darabja is megvásárolható párhuzamos aukcióinkon néhány perc eltéréssel. Hibátlan, jelzett, I. osztályú darab. Természetesen kézzel festett, a méltán nagyon népszerű gazdagabban díszített Viktória minta ún. VBO változatát pingálták rá. Talpazatán festett és masszába nyomott Herendi cégjelzéssel, formaszámmal.

Mérete: 19 cm.

Eredetiségére örök pénzvisszafizetési garanciát vállalunk!

Minimálár nélkül, az utolsó licitáló szerez jogot a megvásárlására!

Licittörlést nem áll módunkban elfogadni!!!

Szállítás és fizetés módja Szállítási alapdíj Átadási helyek    
MPL házhoz előre utalással 1 145 Ft /db      
MPL Csomagautomatába előre utalással 700 Ft /db      
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 035 Ft /db      
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest III. kerület    
Garancia: Kipróbálási, megtekintési
További információk a termék szállításával kapcsolatban:
Mindenképpen a személyes átvételt ajánljuk és javasoljuk. Előfordulhat a szállítás közben csomag elvesztése, (a leggondosabb csomagolás mellett is előfordulhat, hogy szállítás közben a tárgy megsérül) amiért cégünk nem vállal kezességet! Postacsomagot csak a vásárló külön kérésére adunk fel, amiért felelősséget nem vállalunk! A feltüntetett postaköltségek a 2 kg.-os közepes méretű csomagok árát tartalmazza, a pontos postaköltséget a vásárlást követően emailben küldjük el a nyertes licitálónak.

Kérdések (az eladóhoz intézett kérdések és válaszok itt jelennek meg)

Még nem érkezett kérdés. Kérdezni a vásárlás előtt a legjobb.

Licitálás - Herendi porcelán Viktória VBO mintás süteményes tányér --- A teljes készlet részeként - 7 / 3.

A termék elkelt licittel.

Sikeres licit:
5 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Áru mennyisége:
1 db
Az aukció kezdete:
2019.06.12. 10:38:51
Aukció befejezve:
2019.07.02. 20:39:28 - Frissíts!
Kapcsolódó top 10 keresés és márka