Álomszép nagyméretű Herendi porcelán Viktória VBO mintás asztalközép

Termékkód: 2761695803
Látogatók: 1259

A termék elkelt licittel.

Sikeres licit:
25 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Áru mennyisége:
1 db
Az aukció kezdete:
2019.05.02. 22:07:00
Aukció befejezve:
2019.05.23. 20:42:12 - Frissíts!
Vevő:
Állapot:
Használt
Szállítási költség:
Van
Szállítás és fizetés:
MPL házhoz előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   Személyes átvétel
Garancia:
Kipróbálási, megtekintési
Számlaadás:
Van
Az áru helye:
Magyarország
Átvételi hely:
Budapest III. kerület
Álomszép nagyméretű Herendi porcelán Viktória VBO mintás asztalközép - Aukció - Vatera.hu Kép
Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!
Eladó: MUINTEZET(3139) Kereskedői fiók
99.81%
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Értékelés eladóként: 99.81%
Értékelés vevőként: 100%
Regisztráció időpontja: 2014.12.06.
99.81%
Márka: Herendi

Gyártó/készítő: Herendi
Jelzett/szignózott: igen
Termékjellemző: kézzel festett
Jelleg: önálló darab
Antik: régiség, retro

Álomszép nagyméretű Herendi porcelán Viktória VBO mintás asztalközép

Kedves Vásárlónk!

 Termékeink átvételére  mi mindenképpen a személyes megkeresést, személyes átvételt ajánljuk! Óbudai régiségboltunkban kényelmesen megtekintheti a kiválasztott tárgyat, dönthet a vásárlásról! Erre Hétfőtől- Csütörtökig 10:30-17:30 között van lehetőség! Természetesen mód van a csomagküldésre is, de a szállítás kapcsán keletkezett károkért felelősséget nem vállalunk! A feltüntetett postaköltségek a 2 kg.-os közepes méretű csomagok árát tartalmazza, a pontos postaköltséget a vásárlást követően emailben küldjük el a nyertes licitálónak. A termékleírásban minden adatért jótállunk, a leírást legjobb tudásunk alapján készítjük el! A nyertes vásárlótól az aukció zárását követően legkésőbb 3-4 napon belül valamiféle visszajelzést várunk, ill. a termékeket maximum 14 napig tároljuk, ezután lezárjuk az aukciót és visszajelzést készítünk a partnerről! Önnek az internetes vásárlásokról szóló jogszabályok és törvénykezések értelmében 14 naptári napja van arra, hogy a megrendelt árucikket visszaküldje címünkre, ha bármilyen kifogásolni valót talál benne. Minden vásárlásról számlát vagy nyugtát állítunk ki!


Aukciónk tárgya a képeken látható régi, 1980 körül készülhetett nagyméretű, anyagában is díszített gyönyörű Herendi porcelán asztalközép. Hibátlan jelzett, I. osztályú darab. Talpazatán festett és masszába nyomott márkajelzés és formaszámok. Viktória VBO mintával pingálva!

Mérete: 25 x 20 x 6 cm.

Eredetiségére örök pénzvisszafizetési garanciát vállalunk!

Minimálár nélkül, az utolsó licitáló szerez jogot a megvásárlására!

Licittörlést nem áll módunkban elfogadni!!!

Szállítás és fizetés módja Szállítási alapdíj Átadási helyek    
MPL házhoz előre utalással 1 145 Ft /db      
MPL Csomagautomatába előre utalással 700 Ft /db      
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 035 Ft /db      
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest III. kerület    
Garancia: Kipróbálási, megtekintési
További információk a termék szállításával kapcsolatban:
Mindenképpen a személyes átvételt ajánljuk és javasoljuk. Előfordulhat a szállítás közben csomag elvesztése, (a leggondosabb csomagolás mellett is előfordulhat, hogy szállítás közben a tárgy megsérül) amiért cégünk nem vállal kezességet! Postacsomagot csak a vásárló külön kérésére adunk fel, amiért felelősséget nem vállalunk! A feltüntetett postaköltségek a 2 kg.-os közepes méretű csomagok árát tartalmazza, a pontos postaköltséget a vásárlást követően emailben küldjük el a nyertes licitálónak.

Kérdések (az eladóhoz intézett kérdések és válaszok itt jelennek meg)

Még nem érkezett kérdés. Kérdezni a vásárlás előtt a legjobb.

Licitálás - Álomszép nagyméretű Herendi porcelán Viktória VBO mintás asztalközép

A termék elkelt licittel.

Sikeres licit:
25 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Áru mennyisége:
1 db
Az aukció kezdete:
2019.05.02. 22:07:00
Aukció befejezve:
2019.05.23. 20:42:12 - Frissíts!
Kapcsolódó top 10 keresés és márka