Antik Német csodálatos mokkás készlet

Termékkód: 2812129889
Látogatók: 21

3 490 Ft
Kikiáltási ár:
3 490 Ft
Mosonmagyaróvár
Antik Német csodálatos mokkás készlet - (meghosszabbítva: 2799038165) - Vatera.hu Kép
Eladó: antiksoma19(19)
Regisztráció időpontja: 2019.03.21.
Márka: Bavaria

Termék súlya: 2 kg
Jelzett/szignózott: igen
Gyártó/készítő: Német

Csodálatosan szép dombormintás antik német porcelán mokkás készlet.

Hibátlan kopásmentes.

MPL házhoz előre utalással 1 500 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Mosonmagyaróvár

Licitálás - Antik Német csodálatos mokkás készlet

3 490 Ft