Bavaria pipacsos porcelán készlet

Termékkód: 2799038075
Látogatók: 153

Kikiáltási ár
3 999 Ft
Mosonmagyaróvár
Bavaria pipacsos porcelán készlet - (meghosszabbítva: 2788288889) - Vatera.hu Kép
Eladó: antiksoma19(19)
Regisztráció időpontja: 2019.03.21.
Márka: Bavaria

Termék súlya: 2 kg
Gyártó/készítő: Bavaria
Jelzett/szignózott: igen

Nagyon ritka érdekes bavaria virágos mokkás teáskészlet.

A készlet teljesen hibátlan kopásmentes!

MPL házhoz előre utalással 1 500 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Mosonmagyaróvár

Licitálás - Bavaria pipacsos porcelán készlet

Kikiáltási ár
3 999 Ft