Herendi szószos tál, 1900 körül

Termékkód: 2774453171
Látogatók: 151

Kikiáltási ár
25 000 Ft
26 000 Ft
MPL PostaPontig előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással   Személyes átvétel   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással
Budapest XI. kerület
Herendi szószos tál, 1900 körül - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: ViSzil(229)
99.57%
Értékelés eladóként: 99.46%
Regisztráció időpontja: 2010.12.02.
99.57%

Jelzett/szignózott: igen

Eladó antik Herendi szószos tál, az 1900-as évekből, gyönyörű állapotban, szinte hibátlan aranyozással.

Méretei: 22,5 x 16 x 8,5 cm.

Átvehető munkaidőben a XI. kerület, Gárdonyi térnél, illetve postázom!

MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 850 Ft /db
MPL Csomagautomatába előre utalással 600 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XI. kerület - Gárdonyi térnél, munkaidőben
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 599 Ft /db

Licitálás - Herendi szószos tál, 1900 körül

Kikiáltási ár
25 000 Ft
26 000 Ft