PORCELÁN HALAS TÁL (190525)

Termékkód: 2782609574
Látogatók: 0

4 900 Ft
8 500 Ft
Kikiáltási ár:
4 900 Ft
  • Balatoncsicsó
  • Budapest X. kerület
PORCELÁN HALAS TÁL (190525) - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: Úri(2344)
99.91%
Értékelés eladóként: 99.91%
Regisztráció időpontja: 2005.11.22.
99.91%
Gyártó/készítő: cseh
Jelleg: garnitúra része
Jelzett/szignózott: igen
Termékjellemző: kézműves, kézzel festett, mintás
Festett, aranyozott porcelán halas tál. 26x15 cm.
Harmadik fotón látható repedés a gyártáskor keletkezett.

Mielőtt kérdezne vagy ajánlatot tenne, látogasson el az oldalamra.

MPL postacsomag előre utalással 1 650 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db
  • Balatoncsicsó - csak előre egyeztetett időpontban
  • Budapest X. kerület - csak előre egyeztetett időpontban

Tisztelt Látogató! Személyes átvételt Bp. X. kerületében csak kivételes esetekben tudom vállalni. -Banki átutalás beérkezte után, az aktuális postai díjszabás szerint postázom. -UTÁNVÉTELLEL NEM KÜLDÖK CSOMAGOT! -A biztonságos megérkezés érdekében legalább ajánlott levélként postázom. HETENTE CSAK EGYSZER TUDOK POSTÁZNI! Megértésüket megköszönve: Úri

Licitálás - PORCELÁN HALAS TÁL (190525)

4 900 Ft
8 500 Ft