Porcelánok

> Teás, kávés készletek
Porcelánok

Gyártó/készítő
Termékjellemző
Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Oct.17 09:09:39 CET

14 db 1 forintos termék a(z) "

Teás, kávés készletek

Teás, kávés készletek

Csodaszép 100-150 éves Sarreguemines porcelán szet...3091700294
54 200-2021-10-27 20:30:00

TEÁSKÉSZLET 6 CSÉSZE 1 CUKORTARTÓ 1 KIÖNTŐ3094801535

VICTORIA TEÁSCSÉSZÉK TÁNYÉRRAL 3 db3090894998
1 200-2021-10-17 20:05:00

ANTIK GYŰJTŐI HOLLÓHÁZI SZAKMÁRI JELZETT KERÁMIA K...3091793270

Fine Royal Porcelain Egyiptom 6 darabos kávéskész...3087547505
1 600-2021-10-17 19:10:00

Cuki, haragvirágos Zsolnay teás csészék 1ft NMÁ3091725329

JELENETES ARANYOZOTT KÁVÉS CSÉSZE SZETT 5 SZEMÉLYR...3088102781

Antik porcelán gazdagon aranyozott kávé szervírozó...3091099289

Antik elegáns pazar gazdagon aranyozott kézzel fes...3091724447

6 darabos Tapucular műanyag csésze készlet3087481916

SÁRGA ÉS ZÖLD VIRÁG ALAKÚ Kávés készlet 12 db.-os...3095476835

COPELAND TÁNYÉROK 2 db 14 cm3095561978

1 db bolgár porcelán kávés csésze alátéttel egyben...3095436152

6 db porcelán kávés csésze alátéttel egyben ! Akár...3095436227