Antik órák

> Antik állóórák
Antik órák

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Mar.22 05:38:02 CET

23 db termék a(z) "

Antik állóórák

Antik állóórák

Eladó müködő
régi Morbier
Comtoise
állóóra!

95 000 Ft

HENRY PASTEGER
1700-as évek
Állóóra

700 000 Ft

ANTIK
,RENESZÁNSZ
,DÚSAN FARAGOTT
ÓRA!

250 000 Ft

GYÖNYÖRŰ BAROKK
ÁLLÓ ÓRA -
SUPERÁRON!!!!

295 000 Ft

Álló ingaóra
KRONOS - 200 cm

104 990 Ft

SZECESSZIÓS
ÁLLÓÓRA 210cm

835 000 Ft

antik
századeleji
kétsúlyos
állóóra 2 méter

125 000 Ft

WARRINGS
ÁLLÓÓRA FEHÉR
BÉZSSZINŰ ÚJ
ÁLAPOTU WESTM...

380 000 Ft

ANTIK FELES
ÜTŐS NICOLAS DE
BEEFE A MALINES
HATALM...

765 432 Ft

ANTIK RIMON A
BOUILLION 1770
ÉBRESZTŐS
ÁLLÓÓRA MŰK...

987 654 Ft

Szecessziós
álló óra !!!
Feles ütős
ebédlő óra, 1...

145 000 Ft

ÓRIÁSI NAGY
NAP ÓRA VAS
KERTI GÍSZ

25 000 Ft

Nagyméretű
mutatópár
állóórához

5 000 Ft

ÁLLÓ ÓRA
SZERKEZET

45 000 Ft

CHIPPENDALE
"WARRINGS"
ÁLLÓÓRA BAROKK
ROKOKO

350 000 Ft

Régi mechanikus
utazó-óra
tokkal
(márka:Europa)
Ön...

6 000 Ft

negyedütős, 3
súlyos álló
óra-Gustav
Becker?

450 000 Ft

ANTIK HATALMAS
PROVANCE
STÍLUSÚ DÁTUMOS
ÁLLÓÓRA 19...

298 765 Ft

0N590 Antik
GUSTAV BECKER 3
súlyos állóóra
196 cm

650 000 Ft

Álomszép
eredeti antik
EMPIRE állóóra
az 1800-as é...

289 000 Ft

WAL R MCADAM
GLASGOW 18.SZ.
MÁSODPERCMUTATÓ
S DÁTUM...

987 654 Ft

0M519 Antik
szecessziós
állóóra

640 000 Ft

Antik álló óra
- feles ütős
regulátor /
talán 14 v...

158 000 Ft