Napraforgós csendélet olaj ,vászon 1 Ft-ról

Termékkód: 2738038340
Látogatók: 923

9 550 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
MPL házhoz előre utalással   DPD előre utalással   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással   Vatera Csomagpont - Foxpost házhozszállítás előre utalással
Somogy megye, Kaposvár
Napraforgós csendélet olaj ,vászon 1 Ft-ról - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: kincsesdolgok(15)
Regisztráció időpontja: 2018.09.23.
Hordozó: Vászon kartonra ragasztott
Szélesség (cm): 32,5
Magasság (cm): 39
Jelzett/szignózott: nem

"Napraforgós csendélet"

Gyönyörű olajfestmény

Napraforgós csendélet

Szignó nélkül

Teljes mérete :35x41

MPL házhoz előre utalással 1 650 Ft

DPD előre utalással 1 380 Ft

Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 699 Ft

Vatera Csomagpont - Foxpost házhozszállítás előre utalással 1 600 Ft

Licitálás - Napraforgós csendélet olaj ,vászon 1 Ft-ról

9 550 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft