KLASSZIKUS SZÉPSÉGŰ,EREDETI NEUBAUER FESTMÉNY!! HATALMAS,HIBÁTLAN ,PAZAR OLAJ-VÁSZON,GARANCIÁVAL!!!

Termékkód: 2733863135
Látogatók: 253

24 000 Ft
Kikiáltási ár
1 000 Ft
36 000 Ft
MPL házhoz előre utalással   DPD előre utalással
Vas megye, Kőszeg
KLASSZIKUS SZÉPSÉGŰ,EREDETI NEUBAUER FESTMÉNY!! HATALMAS,HIBÁTLAN ,PAZAR  OLAJ-VÁSZON,GARANCIÁVAL!!! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: koszegkovacs(355)
99.44%
Értékelés eladóként: 99.15%
99.44%
Termék súlya: 4 kg
Magasság (cm): 63
Szélesség (cm): 83
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: NEUBAUER J.
Hordozó: vászon
EALADÁSRA KÍNÁLOK NEUBAUER J. JELZÉSSEL EGY HATALMAS,GALÉRIÁS MINŐSÉGET KÉPVISELŐ,PAZAR SZÍNVILÁGÚ OLAJ-VÁSZON FESTMÉNYT.A FESTMÉNY RENDKÍVÜL DEKORATÍV,HIBÁTLAN,AZONNAL FALRA TEHETŐ ÁLLAPOTÚ.TELJES GARANCIÁVAL ADOM ÁT!!! KÉREM TEKINTSE MEG TOVÁBBI HIRDETÉSEIMET IS!!!!
MPL házhoz előre utalással 2 600 Ft

DPD előre utalással 1 560 Ft

Törékeny,sérülékeny festmény,áru feladása esetén csak az MPL szállítás igénybe vételekor vállalok garanciát!

Licitálás - KLASSZIKUS SZÉPSÉGŰ,EREDETI NEUBAUER FESTMÉNY!! HATALMAS,HIBÁTLAN ,PAZAR OLAJ-VÁSZON,GARANCIÁVAL!!!

24 000 Ft
Kikiáltási ár
1 000 Ft
36 000 Ft