Metykó Gyula (1907-1992): Tanya, Olaj-vászon festmény 55 x 68 cm 1.- ft-ról!!!

Termékkód: 2738404691
Megfigyelők: 22
Látogatók: 734

Jelenlegi ajánlat: 16 002 Ft

1 000 Ft
17 002 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
Pécs
Metykó Gyula (1907-1992): Tanya, Olaj-vászon festmény 55 x 68 cm 1.- ft-ról!!! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: varca(2757)
99.93%
Értékelés eladóként: 99.92%
Regisztráció időpontja: 2004.08.16.
99.93%
Magasság (cm): 55
Szélesség (cm): 68
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Metykó Gyula
Hordozó: vászon

Metykó Gyula (1907-1992): Tanya, Olaj-vászon festmény 55 x 68 cm

IGAZÁN SZÉP KÉP - JÓ KÉP 1.- ft-ról!!!

Metykó Gyula (1907-1992): Tanya

Olaj-vászon.

55 x 68 cm.

Jelezve jobbra lent.

Eredeti.

Hibátlan.

MPL házhoz előre utalással 3 000 Ft

Személyes átvétel 0 Ft /db Pécs

Licitálás - Metykó Gyula (1907-1992): Tanya, Olaj-vászon festmény 55 x 68 cm 1.- ft-ról!!!

Jelenlegi ajánlat: 16 002 Ft

1 000 Ft
17 002 Ft