Németh György nagyméretű olajfestménye

Garantáltan eredeti,falusi életkép

Termékkód: 2739422714
Látogatók: 892

26 519 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
130 000 Ft
biker69_a(53)
Veszprém
Németh György nagyméretű olajfestménye - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: magasabblicit(50)
98.08%
Értékelés eladóként: 97.56%
Regisztráció időpontja: 2011.04.03.
98.08%
Szélesség (cm): 80
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Németh György
Hordozó: vászon
Németh György nagyméretü falusi életképe 80cmx60cm plusz keret.Olaj, vászon.A keret hiányos,a festmény szép állapotban van, talán egy tisztítás ráférne.A szignó a kép alján, apró betükkel, kicsit halványan olvasható,de tisztítás után valószínüleg jobban látszik majd.Garantáltan eredeti festmény,gyűjteményből.A hátulja bontatlan, fotóztam.Posta megoldható.
Személyes átvétel 0 Ft /db Veszprém

Licitálás - Németh György nagyméretű olajfestménye

26 519 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
130 000 Ft