Aggházy Gyula - esti ima-

Kvalitásos alkotás, csak 1ft-ról indul!

Termékkód: 2740620809
Megfigyelők: 22
Látogatók: 724

Jelenlegi ajánlat: 26 000 Ft

1 000 Ft
27 000 Ft
mex100(339)
Kikiáltási ár:
1 Ft
MPL PostaPontig előre utalással   MPL postacsomag előre utalással
Hajdú-Bihar megye
Aggházy Gyula - esti ima- - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: Iguanodon(539)
99.82%
Értékelés vevőként: 96.77%
Regisztráció időpontja: 2012.11.09.
99.82%
Szélesség (cm): 60
Magasság (cm): 80
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Aggházy Gyula - esti ima-

Aggházy Gyula -esti ima-

Olaj vászon, jelezve jobra lent.

Mérete: 80x60cm.

Keretezett mérete: 90x70cm.

Kerete kopottas, apróbb hibákkal. (lásd a fotókon)

A festmény, korának megfelelő állapotú, hibátlan!

Eredetisége, nem volt bevizsgálva, hagyatékból került a tulajdonomba.

Előéletéről nem tudok adatokat.

Ezért 1ft-ról indítom az licitet, minimál ár nélkül!

MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 4 500 Ft

MPL postacsomag előre utalással 4 500 Ft

Licitálás - Aggházy Gyula - esti ima-

Jelenlegi ajánlat: 26 000 Ft

1 000 Ft
27 000 Ft