ANTIK OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,ARANYOZOTT SZÍNŰ FA KERETBEN,FOLYÓ MELLETTI TANYASI LÁTKÉP,ERDŐ,JELZETT

NAGYON MUTATÓS HIBÁTLAN ALKOTÁS

Termékkód: 2726426117
Látogatók: 748

10 150 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Csinc141(207)
  • Budapest VI. kerület
  • Budapest VI. kerület
ANTIK OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,ARANYOZOTT SZÍNŰ FA KERETBEN,FOLYÓ MELLETTI TANYASI LÁTKÉP,ERDŐ,JELZETT - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: donika02(803) Kereskedői fiók
99.88%
Értékelés eladóként: 99.87%
99.88%
Alkotó: Mers
Hordozó: vászon

20000 Ft vásárlás esetén ingyenes a házhozszállítás, 2 héten belüli vétel és több termék összevonásánál is érvényes.

MÉRETE:
KERET: 70 x 40 cm

FESTMÉNY: 60 x 30 cm

Nagyon szépen megfestett tóparti tanyasi házak,  kiemelt állsz teteje nádfedeles (sup tetős)
 Igényes óarany festésű fa keret nagyon illik a festményhez. Sajnos a fotó nem tudja átadni a festmény szépségét .

FESTŐ : Mers

KERET ÈS A FESTMÉNY HIBÁTLAN.

RAKTAM FEL MÉG  MODERN,ANTIK SZEBBNÉL SZEBB FESTMÉNYT,

KEREM JELÖLJENEK BE KEDVEC ELADÓNAK HA SZERETNE AZONNAL e- mailt KAPNI A FRISSEN FELRAKOTT 1 Ft.-ról INDULÓ TERMÉKEIMRŐL.
SZERENCSÉS KINCSVADÁSZATOT KÍVÁNOK!

DPD előre utalással 980 Ft

Személyes átvétel 0 Ft /db
  • Budapest VI. kerület - Nyugati pályaudvarnál
  • Budapest VI. kerület - Telephely, Lakás

Licitálás - ANTIK OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY,ARANYOZOTT SZÍNŰ FA KERETBEN,FOLYÓ MELLETTI TANYASI LÁTKÉP,ERDŐ,JELZETT

10 150 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft