Boldizsár István ( 1897-1984 ) Balaton

Termékkód: 2740775057
Látogatók: 544

46 901 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
torma00(2264)
Budapest XIII. kerület
Boldizsár István ( 1897-1984 ) Balaton - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: Furiruha(30)Kereskedői fiók
Regisztráció időpontja: 2012.01.05.
Jelzett/szignózott: igen

Boldizsár István

1897 - 1984

olaj, karton

Mérete: 34×46cm

Keretezett mérete: 45×57cm

jelezve lásd a fotón

A festmény magángyűjteményből kerül eladásra, szakértői vélemény nem készült hozzá. Kérem ennek tudatában licitáljanak.

Szép, állapotban.

Fotón látható keretben !

MPL házhoz előre utalással 2 500 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XIII. kerület

Licitálás - Boldizsár István ( 1897-1984 ) Balaton

46 901 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft