BURNETT:SÉTA A FOLYÓNÁL.CSODÁLATOS,PAZAR SZÍNVILÁGÚ IMPRESSZIONISTA OLAJ-VÁSZON.GARANCIÁVAL!!!

Termékkód: 2733856517
Látogatók: 236

16 000 Ft
Kikiáltási ár
1 000 Ft
36 000 Ft
MPL házhoz előre utalással   DPD előre utalással
Vas megye, Kőszeg
BURNETT:SÉTA A FOLYÓNÁL.CSODÁLATOS,PAZAR SZÍNVILÁGÚ IMPRESSZIONISTA OLAJ-VÁSZON.GARANCIÁVAL!!! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: koszegkovacs(355)
99.44%
Értékelés eladóként: 99.15%
99.44%
Magasság (cm): 58
Szélesség (cm): 68
Festő neve: BURNETT
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
ELADÁSRA KÍNÁLOK BURNETT JELZÉSSEL EGY PAZAR,ÉLÉNK SZÍNVILÁGÚ RUSZTIKUS FELÜLETŰ OLAJ-VÁSZON FESTMÉNYT.A FESTMÉNY GALÉRIÁS MINŐSÉGET KÉPVISEL.ÚJ,ELEGÁNS KERETÉBEN AZONNAL FALRA TEHETŐ. KÉREM TEKINTSE MEG TOVÁBBI HIRDETÉSEIMET IS!!!
MPL házhoz előre utalással 1 600 Ft

DPD előre utalással 1 560 Ft

Licitálás - BURNETT:SÉTA A FOLYÓNÁL.CSODÁLATOS,PAZAR SZÍNVILÁGÚ IMPRESSZIONISTA OLAJ-VÁSZON.GARANCIÁVAL!!!

16 000 Ft
Kikiáltási ár
1 000 Ft
36 000 Ft