Fotó, optikai eszközök

> Lornyonok, cvikkerek, szemüvegek
Fotó, optikai eszközök

Utolsó mentés: Mar.20 17:04:46 CET

25 db termék a(z) "

Lornyonok, cvikkerek, szemüvegek

Okuláré
aranyozott?
keretben bőr
nyeregvédős.

8 973 Ft

Régi cvikker
színes üveggel

12 000 Ft

Antik réz
lornyon,
szemüveg

3 400 Ft

Apró, régi
szemüveg...

2 222 Ft

Különleges
antik szemüveg

4 900 Ft

Különleges
antik szemüveg

4 900 Ft

LORNYON
SZÁR,ZOMÁNC
BERAK
ANTIK,EZÜSTÖZÖ
22.

5 000 Ft

Régi szemüveg,
rugós szárral.

6 500 Ft

Cvikker
orrcsiptető

3 000 Ft

Antik rugós
szemüveg

8 000 Ft

Gyönyörű
állapotú antik
Libál Andor
féle lornyon,...

17 900 Ft

Régi lornyon
18 000 Ft

Antik szemüveg
8 000 Ft

ANTIK,
SZECESSZIÓS
LORNYON

25 000 Ft

CVIKKER
(181230)

6 500 Ft

Régi szemüveg
1 290 Ft

CVIKKER
(181230)

6 000 Ft

Régi szemüveg
ovális,
fémkeretes

5 600 Ft

Zománcozott,egy
iptomi stílusú
régi lornyon

17 999 Ft

régi 30 as évek
hibás cvikker
szemüveg alu
tokban ...

2 200 Ft

SZEMÜVEG,
OKULÁRÉ, RÉGI

6 000 Ft

régi retro
műanyag ovodás
gyerek cica
szemüveg szt...

800 Ft

Díszes nyelű
kézi nagyító

6 000 Ft

DIENST BRILLE
II.VILÁGHÁBORÚ
SZEMÜVEG FÉM
DOBOZ ...

9 876 Ft

szemüveg
darabok

2 200 Ft