Háztartás, szépségápolás

> Takarítás kellékek
Háztartás, szépségápolás

Utolsó mentés: Mar.18 21:09:39 CET

33 db termék a(z) "

Takarítás kellékek

Takarítás kellékek

YAX
rozsdamentes
mágneses acél
morzsalapátot
és ke...

600 Ft

Poroló
1 600 Ft

Saturnus padló
és butor
fényező doboz

3 600 Ft

Antik jelzett
főúri majolika
morzsalapát

1 Ft

24 db antik
mosószappan.ÁFÉ
SZ Bóly ,Német
szöveg

25 000 Ft

Zöld lysoformos
üveg

4 800 Ft

Régi bádog mosó
fazék mosófazék

2 000 Ft

Elektrolux
antik porszívó
gyönyörű
állapotban

65 000 Ft

újszerű bádog
mosófazék

3 490 Ft

nagy méretű,20
literes bádog
mosófazék

3 490 Ft

Lisoform zöld
üveg

3 400 Ft

orosz üzemképes
padlókefélő
eladó

4 000 Ft

Retro
Elekthermax
padlókefélő gép

8 000 Ft

Vorwerk Kobold
antik poszívó
hajszárító

6 000 Ft

bádog mosófazék
2 390 Ft

Retro VIM-es
fémdoboz

6 800 Ft

Retró porszívó,
Privileg-super

1 990 Ft

Bádog
locsolókanna

2 000 Ft

Régi
lencsetisztító
készlet

1 000 Ft

ANTIK SZÖNYEG
POROLÓ

2 500 Ft

Barokk
ezüstözött
asztalseprű,
19. század
vége.

15 500 Ft

Prakker, poroló
1 000 Ft

Régi padló vagy
bútor kefe 28 x
11 cm

2 999 Ft

Volks-Staubsaug
er retro
osztrák
porszívó

70 000 Ft

Régi hypos üveg
1 literes

2 600 Ft

Vesta
parkettapaszta
doboz

5 800 Ft

régi magyar Rab
padló fényező
paszta
parkettapaszt...

2 200 Ft

Tangó pasztás
doboz

1 800 Ft

Sárkány
Parketta krém
doboz

2 400 Ft

Monori kefegyár
régi retro kefe

500 Ft

Régi
morzsalapát és
morzsaseprű

10 000 Ft

VORWERK ANTIK
ÉKSZÍJHAJTÁSOS
TAKARÍTÓGÉP
CSERÉVEL ...

300 000 Ft

0W068 Régi
picike seprű
8.5 cm 3 darab

1 800 Ft