Gyogyszertari edeny,,,fajansz, 18.sz.

Termékkód: 2737742447
Látogatók: 40

Kikiáltási ár
1 000 Ft
90 000 Ft
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással
Békés megye, Békéscsaba
Gyogyszertari edeny,,,fajansz, 18.sz. - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: antikbagyi56(118)
98.36%
Értékelés eladóként: 98.08%
Regisztráció időpontja: 2006.07.08.
98.36%
Márka: Fajansz

Termék súlya: 1 kg
Jelzett/szignózott: nem
Gyártó/készítő: Olasz

Elado 1db..18.sz.-i gyogyszertari fajansz edeny.Kekmazas u.n csoros kivitel. .Originalt allapot, muzeumi darab !!!

GYUJTOKNEK AJANLOM !

Keszult ; Italia

Merete ; 23cm

Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 1 000 Ft

DHL....POSTAI SZALLITAS..STB

Licitálás - Gyogyszertari edeny,,,fajansz, 18.sz.

Kikiáltási ár
1 000 Ft
90 000 Ft