Aranyozott kávés csészék

Termékkód: 3067543079
Látogatók: 27

30 000 Ft
Debrecen
Aranyozott kávés csészék (meghosszabbítva: 3060773792) - Vatera.hu Kép
Eladó: gedeon5_a(75)
Regisztráció időpontja: 2010.12.05.
Jelzett/szignózott: igen
Termékjellemző: kézzel festett
Gyártó/készítő: Wallendorf
Nagyon finom porcelánból készült, Wallendorf, 24 karátos arannyal festett kávés csészék. 6 db alátét és 5 db csésze.
MPL postacsomag előre utalással 1 730 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Debrecen

Vásárlás - Aranyozott kávés csészék

30 000 Ft