B.Tóth Irisz--ABSZTRAKT-festmény

Termékkód: 3064767242
Látogatók: 108

Kikiáltási ár
18 500 Ft
21 500 Ft
B.Tóth Irisz--ABSZTRAKT-festmény - Vatera.hu Kép
Eladó: iriszGallery(57)
Regisztráció időpontja: 2019.04.23.
Téma: figurális
Jelzett/szignózott: igen
Típus: modern
Állapot: új
Hordozó: vászon

ÜDVÖZÖLLEK AZ AUKCIÓMON

TÉL/ABSZTRAKT/

B.Tóth Irisz- festménye

VÁLOGASSON  A MŰVÉSZ LEGSZEBB KÉPEIBŐL!!!!

A KÜLÖNLEGES, EGYEDI KÉPEK KEDVELŐINEK!

KERET NÉLKÜL ELADÓ!

Mérete :30x40cm

   Feszített vászonra festve, olaj festékkel.

Certifikációval, a művész aláírásával.

LICITET NEM TÖRLÖK!

A művészről:

B.Tóth Irisz 21 éve foglalkozik intenzíven a festészettel.

Számos kiállításon szerepelt alkotásaival. Palettájának sokszínűsége tükröződik festményein:csendéletei, tájképei, ikonszerű egyedi technikával diszitett képei-ékes bizonyítékai ennek a sokszínűségnek.

Festményei megtalálhatók külföldi és magyar gyűjtőknél egyaránt.

EGY FESTMÉNY MINDIG ÉRTÉK!

AJÁNDÉKOZZON FESTMÉNYT

Köszönöm a látogatást!

MPL házhoz előre utalással 1 460 Ft /db

Licitálás - B.Tóth Irisz--ABSZTRAKT-festmény

Kikiáltási ár
18 500 Ft
21 500 Ft