Burghard Bélaváry István (1864-) Kikötői életkép c. olajfestménye 62x52cm Eredeti GARANCIÁVAL !

Termékkód: 2927891108
Látogatók: 38
69 999 Ft
Zsámbék
Burghard Bélaváry István (1864-) Kikötői életkép c. olajfestménye 62x52cm Eredeti  GARANCIÁVAL ! - 69999 Ft - (meghosszabbítva: 2920507043) Kép
Eladó: artframehu(556)
Regisztráció időpontja: 2006.11.20.
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Mérete kerettel: 62x52cm keret nélkül: 50x40cm

Azonnal falra akasztható szép állapotban,

Minden festményem örökös eredetgaranciával árulom pénzvisszafizetési garanciával!

Termékeimről számlát adok.

Személyes átvétel Zsámbékon lehetséges,vagy gondosan csomagolva postázom!

Kérem ha ideje engedi tekintse meg termékeimet!

MPL postacsomag előre utalással 1 800 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Zsámbék

Vásárlás - Burghard Bélaváry István (1864-) Kikötői életkép c. olajfestménye 62x52cm Eredeti GARANCIÁVAL !

69 999 Ft