Felakasztható pingvines dísz, akár 1Ft-ért!

Termékkód: 2790049442
Látogatók: 279

845 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
SchIli(32)
MPL PostaPontig előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással
Felakasztható pingvines dísz, akár 1Ft-ért! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: szimo76(8885)
99.96%
Értékelés eladóként: 99.95%
Regisztráció időpontja: 2006.10.13.
99.96%
Kinek: uniszex

Eladó a képen látható dísz.

Mérete: 35,5 cm

Állapotát a képek tükrözik.

Szeretném felhívni a figyelmet, hogy 2019. július 6-15-ig és 2019. július 22-25-ig szünetel a postázás! Megértéseteket köszönöm :)

Kérlek vedd figyelembe, hogy a termékek használtak, így apró folt, kopás előfordulhat rajtuk. A nagyobb hibákat próbálom jelezni. Ha esetleg valamit nem vettem észre, bátran szólj, s megbeszéljük :)!

A termékeket használat előtt tisztítani szükséges!!

 Kérdezz Bátran:))

Pontos postaköltséget csomagolás után tudok mondani!!

2019.07.03.
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 135 Ft /db
MPL Csomagautomatába előre utalással 700 Ft /db
Kipróbálási, megtekintési garancia.

Licitálás - Felakasztható pingvines dísz, akár 1Ft-ért!

845 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft