Abrosz-asztalterítő

Termékkód: 2807884940
Látogatók: 49

900 Ft
MPL házhoz előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   DPD előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással   Személyes átvétel   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással
Budapest IV. kerület
Abrosz-asztalterítő - 900 Ft - (meghosszabbítva: 2783254127) - Vatera.hu Kép
Eladó: bjudit925(126)
Regisztráció időpontja: 2012.04.13.
Hosszúság (cm): 130
Szélesség (cm): 85
Kiszerelés: darab
Állapot: hibátlan, újszerű
Anyaga: pamutvászon

Abrosz-asztalterítő

Eladó apró virágmintás abrosz.

Színe bézs alapon zöld-mályva-sárga-rózsaszín virágok.

Mérete 130*85 cm

MPL házhoz előre utalással 950 Ft /db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 850 Ft /db
DPD előre utalással 980 Ft /db
MPL Csomagautomatába előre utalással 600 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest IV. kerület
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 499 Ft /db

Vásárlás - Abrosz-asztalterítő

900 Ft