Bútor, lakberendezés

Lakástextilek, rövidáruk, méteráruk

Konyhai, háztartási textilek

> Asztalterítők, abroszok
Konyhai, háztartási textilek

Kiszerelés
Anyaga
Készítési technika
Hosszúság (cm)

Utolsó mentés: Sep.17 08:47:03 CET

244 db termék a(z) "

Asztalterítők, abroszok

Asztalterítők, abroszok
2. oldal / 5 összesen

Asztalterítők, abrosz: mályvaszín aplikált mintás ...2812178834

Asztalterítők, abrosz: azsúros mintás hímzett bézs...2812178648

Terítő készlet kiárusítás: napsárga azsúros abrosz...2812465709

Terítő készlet kiárusítás:lila virágos abrosz 130x...2812465676

PIROS-BARNA SZŐTTES FUTÓ 114x502813988491

Indiai új nagy abrosz (230 x 154 )2815022462
 3 200-2019/10/06 17:57:54

Lakás textil:színes mintás terítő 150x130 cm.2815500866

Karácsonyi hímzett asztalterítő/asztalközép2815627895

Konyhai textil2815643354
 1 800-2019/10/08 07:51:20

Népi szőttes, terítő2815643312
 4 500-2019/10/08 07:51:09

Riselt kis terítő2810274107
 1 000-2019/09/24 08:50:43

Eladó díszterítő2814280832
 5 000-2019/10/04 10:01:25

Lakás textil: virágos hímzett terítő 85x80 cm. új...2811876002

Viaszos vászon asztalterítő 100x140cm virágos2808571523

Viaszos vászon asztalterítő 100x140cm kockás2808571409

Viaszos vászon asztalterítő 100x140cm pizzás2808969836

Viaszos vászon asztalterítő 200x140cm rózsás2812719446
 1 775-2019/09/30 12:45:55

Viaszos vászon asztalterítő 200x140cm citromos2812727795
 1 775-2019/09/30 13:25:24

Viaszos vászon asztalterítő 200x140cm szivecskés2812719452
 1 775-2019/09/30 12:45:56

Viaszos vászon asztalterítő 100x140cm Levendulás2812753013

Viaszos vászon asztalterítő 200x140cm Levendulás2812776638
 1 775-2019/09/30 15:26:50

Viaszos vászon asztalterítő 100x140cm margarétás2814128861

Viaszosvászon asztalterítő, abrosz 140 x 100 cm2814188393
 1 060-2019/10/04 02:58:17

Viaszos vászon asztalterítő 100x140cm mintás2815536812

Viaszos vászon asztalterítő 100x140cm kockás vir...2807691716

Viaszos vászon asztalterítő 100x140cm kávé mintás2807697689

Abrosz, asztalterítő (új)2807884883

Viaszos vászon asztalterítő 100x140cm búza kalász2808571526

Viaszos vászon asztalterítő 100x140cm színes rózs...2808571400

Lakás textil:hímzett virágos terítő 85x85 cm. újsz...2811875963

Viaszos vászon asztalterítő 100x140cm virág mintá...2812752863

Viaszos vászon asztalterítő 100x140cm virág mintá...2812754510

Viaszos vászon asztalterítő 200x140cm virágos2808969725
 1 775-2019/09/20 14:49:44

Viaszos vászon asztalterítő 100x140cm mintás2808969833

Viaszos vászon asztalterítő 200x140cm napraforgós2808969800
 1 775-2019/09/20 14:49:47

Asztal terítő2809179164
 1 500-2019/09/21 03:45:14

Butlers terítő - Új!2812838543
 1 500-2019/09/30 18:45:00

Terítő készlet kiárusítás: Germany lila virágos s...2811875993

Viaszos vászon asztalterítő 200x140cm kék Olasz or...2812727735
 1 775-2019/09/30 13:25:22

5. Eladó egy fehér damaszt asztalterítő, abrosz cs...2814775073
 4 500-2019/10/05 18:27:41

Viaszos vászon asztalterítő 200x140cm szürke-feket...2808969758
 1 775-2019/09/20 14:49:45

Szép tavaszi hangulatú asztalterítő 77 x 77 cm2810701454
 1 580-2019/09/25 07:25:49

rozsdabarna szép kötött/horgolt? asztalterítő 79x1...2811807392

Abrosz-asztalterítő2807884940

Terítő készlet kiárusítás:Bolgár Csaba ip.művész á...2811876011

II Eladó egy ünnepi hófehér damaszt asztalterítő,...2814829511
 3 500-2019/10/06 00:02:01

Nagy csipkés,himzett asztalterítő 154 cm2810701472
 3 800-2019/09/25 07:25:51

terítő színben 160cmx220cm2812254944
 1 600-2019/09/29 04:41:52

terítő színben 160cmx220cm2812254821
 1 600-2019/09/29 04:41:44

terítő színben 160cmx220cm2812262441
 1 600-2019/09/29 04:58:08
2. oldal / 5 összesen