Csók István, Keresztapa reggeli, vászon kép - 3 000 Ft

Termékkód: 2755321376
Látogatók: 47
3 000 Ft
MPL házhoz előre utalással   MPL házhoz utánvéttel   Személyes átvétel
Derekegyház
Csók István, Keresztapa reggeli, vászon kép - 3000 Ft - (meghosszabbítva: 2752398509) - Vatera.hu Kép
Eladó: kavala7(7190) Kereskedői fiók
99.9%
Értékelés eladóként: 99.9%
Regisztráció időpontja: 2006.12.19.
99.9%

Csók István, Keresztapa reggeli, vászon kép

Művésznyomat eredeti festővásznon.

Keresztapa reggelije

Méret: 53x60 cm-es.

Kiváló mínőség, időtálló vászonnyomat.

Érdemes figyelemmel kísérni a többi aukciómat is!

Nálunk hatalmas kínálatból válogathat,

jóval a bolti árak alatt!

Kérdésére szívesen válaszolok.

Viszontlátásra!

Szállítás és fizetés módja Szállítási alapdíj Átadási helyek Darabszám alapú kedvezmény
MPL házhoz előre utalással 990 Ft
  2 db vagy több termék rendelése esetén a szállítási díj nem változik!
MPL házhoz utánvéttel 1 300 Ft
Személyes átvétel 0 Ft /db Derekegyház
Biztonságos csomagolás, sosem sérül, de garancia is van rá. Szállítás a Magyar Postával. Ha bármilyen okból 14 napon belül sértetlenül vissza küldi a terméket választhat helyette másikat vagy vissza fizetem az árát a posta költséget leszámítva.

Vásárlás - Csók István, Keresztapa reggeli, vászon kép

3 000 Ft