Tájkép, folyó, vízesés, vászonkép 60x90 cm-es - 3 800 Ft

Termékkód: 2755329758
Látogatók: 27
3 800 Ft
Ajánlott levél előre utalással   Standard postacsomag előre utalással   Utánvéttel postázva   Személyes átvétel
Derekegyház
Tájkép, folyó, vízesés, vászonkép 60x90 cm-es - 3800 Ft - (meghosszabbítva: 2752414238) - Vatera.hu Kép
Eladó: kavala7(7190) Kereskedői fiók
99.9%
Értékelés eladóként: 99.9%
Regisztráció időpontja: 2006.12.19.
99.9%

Művész nyomat eredeti festővásznon.
Méret: 60x90 cm.

Valódi festményélmény!

Üveget nem igényel.

Biztonságos csomagolás papírhengerben.

Ugyanez keretezve 11000 Ft.

Szállítással kapcsolatos információ a felhasználói nevem (kavala) melletti "i" betűre kattintva olvasható.

Érdemes figyelemmel kísérni a többi aukciómat is!

Szállítás és fizetés módja Szállítási alapdíj Átadási helyek Darabszám alapú kedvezmény
Ajánlott levél előre utalással 990 Ft

Standard postacsomag előre utalással 1 200 Ft
  2 db vagy több termék rendelése esetén a szállítási díj nem változik!
Utánvéttel postázva 1 300 Ft
Személyes átvétel 0 Ft /db Derekegyház
Biztonságos csomagolás, sosem sérül, de garancia is van rá. Szállítás a Magyar Postával. Több dolog vásárlása esetén csak egy posta költséget számolok. Ha bármilyen okból 14 napon belül sértetlenül vissza küldi a terméket választhat helyette másikat vagy vissza fizetem az árát a posta költséget leszámítva.

Vásárlás - Tájkép, folyó, vízesés, vászonkép 60x90 cm-es

3 800 Ft