Desigual táska, oldaltáska, válltáska, tarisznya - 1 Ft!

Termékkód: 2819029358
Látogatók: 477

1 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
3 000 Ft
MPL Csomagautomatába előre utalással   Személyes átvétel   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással   Vatera Csomagpont - Foxpost házhozszállítás előre utalással
Desigual táska, oldaltáska, válltáska, tarisznya - 1 Ft! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: Yucathan(927)
99.79%
Értékelés eladóként: 99.78%
Regisztráció időpontja: 2009.01.18.
99.79%
Márka: DESIGUAL
Vonalkód azonosító: 8433611146126

Belső zsebek száma: 5
Szín: barna, többszínű
Márka: Desigual
Az eladó nyilatkozott, hogy a termék eredeti Desigual.
Állapot: használt
Anyaga: műbőr

Használt állapotú Desigual táska, az elején hímzett virágos vászon, a hátoldalán és kétoldalt színes vászon anyag, barna műbőrrel, elöl a csatnál gyenge mágnes zár van. Állítható vállpánttal.

A táska kimosott állapotban kerül átadásra!

A hibákat fotóztam. (kopások.)

mérete: 28 x 24 cm. Mélység kb. 7 cm.

Postázás: Csomagautomatába, vagy házhoz.

A Foxpost csomag esetében kb. 1 hét is lehet a várakozás!

Nézze meg a további aukcióimat is, köszönöm! :-)

MPL Csomagautomatába előre utalással 700 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest III. kerület
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 700 Ft /db
Vatera Csomagpont - Foxpost házhozszállítás előre utalással 1 250 Ft /db

Licitálás - Desigual táska, oldaltáska, válltáska, tarisznya - 1 Ft!

1 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
3 000 Ft