EDVI ILLÉS ALADÁR KONYHA 1893. ÉLETKÉP AKVARELL

Termékkód: 2926151078
Látogatók: 52
65 000 Ft
Budapest II. kerület
EDVI ILLÉS ALADÁR KONYHA  1893. ÉLETKÉP AKVARELL - 65000 Ft - (meghosszabbítva: 2919481373) Kép
Eladó: tallerantik(231)
Regisztráció időpontja: 2007.11.16.
Technika: akvarell
Korszak: Antik (1900-ig)
Állapot : hibátlan
Jelzett/szignózott: igen

TALLÉR ANTIKVITÁS

Edvi Illés Aladár - Konyha

(1870-1958)

Akvarell, karton

Jelezve jobbra lent: Illés A. / 93.

Mérete 22,5cm x 36cm

Mérete kerettel 33cm x 46cm

Budapesten, üzletemben személyesen átvehető.
Kérésre csomagban is elküldöm, melynek postaköltsége nincs az árban.

Kérem, nézze meg a többi műtárgyamat is!

MPL házhoz előre utalással 2 500 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest II. kerület

Vásárlás - EDVI ILLÉS ALADÁR KONYHA 1893. ÉLETKÉP AKVARELL

65 000 Ft