Eredeti Converse vászon cipö

Termékkód: 2862347948
Látogatók: 18
1 500 Ft
Heves megye, Nagyfüged
Eredeti Converse vászon cipö - 1500 Ft - (meghosszabbítva: 2854365911) - Vatera.hu Kép
Eladó: alexandi02(491)
97.86%
Értékelés eladóként: 96.78%
Értékelés vevőként: 99.51%
Regisztráció időpontja: 2009.06.14.
97.86%
Márka: CONVERSE

Belső talphossz (cm): 22
Méret: 32
Szezon: átmeneti
Típusa: fűzős
Állapot: keveset használt
Cipő vízállósága: nem vízálló
Szín: padlizsán
Angol méret: UK 13
Kinek: uniszex
Elado jo állapőotban levö  ,eredeti converse torna ciö,MinimáliS kopás van hátul a feliraton,
Csak DPD szállítás van megadva, ami 2019 november 22-től nem elérhető a Vaterán. Kérjük egyeztess a partnerrel! Ingyenes

Vásárlás - Eredeti Converse vászon cipö

1 500 Ft