EZÜST GYŰRŰ (040207)

Termékkód: 2862331028
Látogatók: 64

4 700 Ft
8 000 Ft
Kikiáltási ár:
4 700 Ft
Ajánlott levél előre utalással   Személyes átvétel
Balatoncsicsó
EZÜST GYŰRŰ (040207) - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: Úri(2386)
99.92%
Értékelés eladóként: 99.91%
Regisztráció időpontja: 2005.11.22.
99.92%
Összeállítás: gyűrű
Jelzett/szignózott: igen
925-ös fémjelű ezüst gyűrű, cirkonokkal.
18 mm.

Mielőtt kérdezne vagy ajánlatot tenne, látogasson el az oldalamra.

Ajánlott levél előre utalással 1 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Balatoncsicsó - csak előre egyeztetett időpontban
Tisztelt Látogató! 2016 május 1-én végleg elköltözöm Budapestről. Így a személyes átvételt Bp. X. kerületében csak kivételes esetekben tudom vállalni. Veszprém megyeiek ezzel szemben előnyt élveznek. -Banki átutalás beérkezte után, az aktuális postai díjszabás szerint postázom. -UTÁNVÉTELLEL NEM KÜLDÖK CSOMAGOT! -A biztonságos megérkezés érdekében legalább ajánlott levélként postázom. HETENTE CSAK EGYSZER TUDOK POSTÁZNI! Megértésüket megköszönve: Úri

Licitálás - EZÜST GYŰRŰ (040207)

4 700 Ft
8 000 Ft