EZÜST GYŰRŰ (040207)

Termékkód: 2936518085
Látogatók: 21

4 500 Ft
8 000 Ft
Kikiáltási ár:
4 500 Ft
Balatoncsicsó
EZÜST GYŰRŰ (040207) - Aukció Kép
Eladó: Úri(2437)
99.92%
Értékelés eladóként: 99.91%
Regisztráció időpontja: 2005.11.22.
99.92%
Jelzett/szignózott: igen
925-ös fémjelű ezüst gyűrű, cirkonokkal.
18 mm.

Mielőtt kérdezne vagy ajánlatot tenne, látogasson el az oldalamra.

MPL postacsomag előre utalással 1 850 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Balatoncsicsó - csak előre egyeztetett időpontban
-Küldeményeket, csak a Magyar Postával tudom továbbítani! -A terméklapon feltüntetett postai tarifák, tájékoztató jellegűek. -UTÁNVÉTELLEL NEM KÜLDÖK CSOMAGOT! -Külön igényeket, mely plusz költséget jelent: értékbiztosított, elsőbbségi, törékeny stb. a vásárló előzetes kérésére teljesítem. -A lehető legbiztonságosabban csomagolom a tárgyat, tárgyakat. Ennek ellenére a küldeményben keletkezett károkért csak a posta felelősségvállalása a mérvadó.

Licitálás - EZÜST GYŰRŰ (040207)

4 500 Ft
8 000 Ft