Fekete-fehér reggeliző szett 2 személyes 6 db

Termékkód: 3103803368
Látogatók: 25

3 000 Ft
MPL postacsomag előre utalással
Pest megye, Vác
Fekete-fehér reggeliző szett 2 személyes  6 db (meghosszabbítva: 3094751462) - Vatera.hu Kép
Eladó: tuncibaba197(80)
Regisztráció időpontja: 2018.11.06.
Állapot: használt, de jó állapotban
Jelzett/szignózott: igen
Gyártó/készítő: Német
2 fekete-fehér reggeliző szett, 3-3 db ,1 szett tartalma 1 db 21 cm-es tányér, egy csésze alátét 14 cm és 1 db 2 dl.es csésze, az ár a két szettre együtt értendő, küldés háztol-házig +1600 ft vagy postán maradó csomagként +1400 ft, nem automatázok de bombabiztosan csomagolok épek, nem sérültek
MPL postacsomag előre utalással 1 600 Ft /db

Vásárlás - Fekete-fehér reggeliző szett 2 személyes 6 db

3 000 Ft