fiókos ruhásszekrény

Termékkód: 3351812066
Látogatók: 250

5 000 Ft
7 000 Ft
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
fiókos ruhásszekrény (meghosszabbítva: 3347298254) - Vatera.hu Kép
Eladó: gomakoma(53)
98.18%
Értékelés eladóként: 95%
Regisztráció időpontja: 2010.08.18.
98.18%
Szélesség (cm): 110
Polcok száma: 1 polc
Magasság (cm): 230
Mélység (cm): 56
Anyaga: bútorlap
Jellemzők: fiókos
Állapot: karcos, kopott

Kiváló beosztású,
mechanikailag tökéletesen működő (ajtók, fiókok)
előszobaszekrény.
Két nagyobb karctól és két kisebb saroksérüléstől eltekintve a felületek kifejezetten jó állaptúak.

Költözés miatt vált feleslegessé, ezért igen kedvező áron kínálom.

Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest VI. kerület

Licitálás - fiókos ruhásszekrény

5 000 Ft
7 000 Ft