forgó fotelpár, retró

Termékkód: 3065956184
Látogatók: 30
22 000 Ft
Budapest V. kerület
forgó fotelpár, retró (meghosszabbítva: 3059096963) - Vatera.hu Kép
Eladó: lilamese(146)
99.32%
Értékelés eladóként: 99.1%
Regisztráció időpontja: 2010.01.01.
99.32%
Termék súlya: 20 kg
Anyaga: fa, fém, textil
Állapot: használt
Kárpit: szövet

E kényelmes forgó foteleket a BUBIV gyártotta a 80' években. A széria a Napfény nevet kapta. A fényképeken mutatom, hogy a kárpitok kopása, vagy elszíneződése alig vehető észre. Az egyik ülőpárna visszáján a folt a kárpit tisztításakor keletkezett. A lábak masszívak, nem inognak, és könnyedén forognak. A krómbevonatuk kissé kopott.

Méretei: a háttámla megassága 86 cm, a külső szélessége 77 cm, az ülés szélessége 56 cm, mélysége 45 cm, az ülésmagasság 42 cm, a karfa magassága 48 cm. A súlyuk kb. 2x10 kg.

A két retró fotel egyben eladó, 24.000 forintért. Személyesen Pest belvárosában vehető át, gépkocsi szükséges.

Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest V. kerület

Vásárlás - forgó fotelpár, retró

22 000 Ft