GARANTÁLTAN EREDETI ! VADÁSZ MIKLÓS / 1881-1927/KÉP: TISZTI VADÁSZAT PÁRIZS 1920

Termékkód: 2926285475
Látogatók: 27
89 999 Ft
MPL házhoz előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   Személyes átvétel
Monor
GARANTÁLTAN EREDETI ! VADÁSZ MIKLÓS / 1881-1927/KÉP: TISZTI VADÁSZAT PÁRIZS 1920 - 89999 Ft - (meghosszabbítva: 2919464105) Kép
Eladó: KINCSESTAR15(230)
Regisztráció időpontja: 2015.02.04.
Magasság (cm): 23
Szélesség (cm): 33
Technika: akvarell
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Vadász Miklós

VADÁSZ MIKLÓS / Budapest 1881 - Párizs 1927 /

Az általam kínált alkotás egy virtuóz ecsetkezeléssel megfestett akvarell kép . Régi  keretében, üveggel védve.
A fotók szerinti szép intakt állapotban.

Igazi gyűjtői csemege !

Jelezve balra lent : " Vadász Paris "

A kép mérete : 23 cm x 33 cm + paszpartu és keret

Paszpartuval mérve : 30 cm x 40 cm + keret

Eredetiségére teljes körű,pénzvisszafizetési garanciát vállalok !

Most nagyon kedvező áron !

MPL házhoz előre utalással 1 670 Ft /db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 475 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Monor

Vásárlás - GARANTÁLTAN EREDETI ! VADÁSZ MIKLÓS / 1881-1927/KÉP: TISZTI VADÁSZAT PÁRIZS 1920

89 999 Ft