103 db-os nagyon szép kislány ruhacsomag, overálok,bőr cipők, nadrágok 4-5 év 104/110 CSAK 174Ft/db!

Termékkód: 2799065312
Megfigyelők: 9
Látogatók: 860
18 500 Ft
MPL házhoz előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással
103 db-os nagyon szép kislány ruhacsomag, overálok,bőr cipők, nadrágok 4-5 év 104/110 CSAK 174Ft/db! - 18500 Ft - Vatera.hu Kép
Eladó: annipanni27(1248)
99.68%
Értékelés eladóként: 99.67%
Regisztráció időpontja: 2012.05.23.
99.68%

103 db-os nagyon szép lány ruhacsomag, 4-5 évesre, 104 - 110 méretek

többségében őszi-téli ruhák, kisebb mennyiségben nyári kisruhák, alapvetően nagyon szép állapotú használt kisruhákkal, köztük rengeteg újszerűvel, néhány új v. használtabb v. játszós állapotúval, csomagban egyben nagyon megéri, csak 174 Ft-ra jön ki darabja

részletesen:

8 db őszi-téli kabát, overál (kapucnis, hímzett, szőrme béléses, bélelt pufi kabát, Kids Stuff bélelt, szőrmeszegélyes kabát, három bélelt, kantáros overál, két kapucnis, bélelt overál, téli kezeslábas, egy Kiki&Koko belül szőrmés, rózsás mellényke)

20 db nadrág (hosszú farmerek, H&M szív zsebes kord, George farmer, Gap farmer, Cherokee, Next pamutvászon, Dunnes, Lupilu pamut leggings, vastagabb polár, Cherokee pamuttal bélelt, felhajtható aljú, C&A Palomino hímzett pillangós farmer, kantáros farmer, kantáros pamutvászon...)
12 db ruha ( Geirge gyönyörű pöttyös, pörgős aljú, hosszú ujjas pamut, virágos nyári, rózsás, virágos, pörgős Girl2Girl, farmer kantáros kötényruha, virágrátétes, farmer, BHS alkalmi, gyönyörű sötétkék kord, Cherokee pamut, fodros, bársony ruha...)

4 db kardigán (kötött, Zara bolero, Cherokee plüss, cipzáras, kapucnis...)
18 db hosszú ujjas felső, pamut póló, őszi-téli pulcsi, rövid ujjas, ujjatlan pamut póló (C&A Palomino, H&M, George Next hosszú ujjas pamut póló, C&A, Girl2Girl tunika, horgolt tunika, polár kapucnis pulcsi, kötött buklé pulcsi...)
8 db szoknya (epres hímzett cuki farmer szoknya, Cherokee gyönyörű fodros virágos pamut, kord szoknya, Ladybird hosszú, királylány jelmez szoknya...)
1 db pihe-puha, nagy pöttyös Marks&Spencer újsz. köntös,  8 pár szép kis zokni, 5 db hosszú harisnyanadrág, kötött, nylon, csillámos vastagabb kötött
10 pár nagyon szép cipő, többsége újszerű (25/26-os TU cuki pöttyös gumicsizma, 27-es D.D.Step tiszta bőr újszerű félcipő, 27-es Asso tiszta bőr félcipő, tépőzáras, 26-os Superfit tiszta bőr, félmagas szárú őszi cipő, 27/28 fehér vászon tornacipő, 27-es H&M magas szárú tornacipő, 27-es Giolan Sport bélelt, szőrmés, tépőzáras kiscsizma, 26-os művelúr, szőrmés piros kiscsizma, 26-os nyuszis, kutyás mamusz... )

Sikeres licitálást kívánok! Köszönöm, hogy itt jártál, remélem találkozunk:)!

ha időd engedi, nézz körül az aukcióim között a Vaterán, sok hasonló szépet találhatsz még, kedvező áron, spórolhatsz a postán!

MPL házhoz előre utalással 2 150 Ft /db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 975 Ft /db

Vásárlás - 103 db-os nagyon szép kislány ruhacsomag, overálok,bőr cipők, nadrágok 4-5 év 104/110 CSAK 174Ft/db!

18 500 Ft

Népszerű gyermek márkák