105 db-os gyönyörű 104/110-es lány ruhacsomag, overálok, csizmák, sok nadrág.. CSAK 169 Ft/db!

Termékkód: 2812376282
Látogatók: 109

A termék elkelt fix áron.

17 900 Ft
aqua28_a(411)
MPL házhoz előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással
105 db-os gyönyörű 104/110-es lány ruhacsomag, overálok, csizmák, sok nadrág.. CSAK 169 Ft/db! - 17900 Ft - Vatera.hu Kép
Eladó: annipanni27(1258)
99.68%
Értékelés eladóként: 99.67%
Regisztráció időpontja: 2012.05.23.
99.68%

105 db-os hatalmas, gyönyörű lány ruhacsomag, 4-5 évesre, 104 - 110 méretek

alapvetően nagyon szép állapotú, hibátlan kisruhákkal, köztük rengeteg újszerűvel, néhány használtabb állapotúval, de új állapotúval is, csomagban egyben nagyon megéri, csak kb. 169 Ft-ra jön ki darabja,

idő és helyhiány miatt adom ennyiért

részletesen:

8 db őszi-téli kabát, overál (kapucnis, hímzett, szőrme béléses, bélelt pufi kabát, Kids Stuff bélelt, szőrmeszegélyes kabát, három bélelt, kantáros overál, két kapucnis, bélelt overál, téli kezeslábas, egy Kiki&Koko belül szőrmés, rózsás mellényke)

20 db nadrág (hosszú farmerek, H&M szív zsebes kord, George farmer, Gap farmer, Cherokee, Next pamutvászon, Dunnes, Lupilu pamut leggings, vastagabb polár, Cherokee pamuttal bélelt, felhajtható aljú, C&A Palomino hímzett pillangós farmer, kantáros farmer, kantáros pamutvászon...)

10 pár nagyon szép cipő, többsége újszerű (25/26-os TU cuki pöttyös gumicsizma, 27-es D.D.Step tiszta bőr újszerű félcipő, 27-es Asso tiszta bőr félcipő, tépőzáras, 26-os Superfit tiszta bőr, félmagas szárú őszi cipő, 27/28 fehér vászon tornacipő, 27-es H&M magas szárú tornacipő, 27-es Giolan Sport bélelt, szőrmés, tépőzáras kiscsizma, 26-os újszerű szőrmés piros kiscsizma, 26-os nyuszis, kutyás mamusz... )
12 db ruha ( Geirge gyönyörű pöttyös, pörgős aljú, hosszú ujjas pamut, virágos nyári, rózsás, virágos, pörgős Girl2Girl, farmer kantáros kötényruha, virágrátétes, farmer, BHS alkalmi, gyönyörű sötétkék kord, Cherokee pamut, fodros, bársony ruha...)

4 db kardigán (kötött, Zara bolero, Cherokee plüss, cipzáras, kapucnis...)
18 db hosszú ujjas felső, pamut póló, őszi-téli pulcsi, rövid ujjas, ujjatlan pamut póló (C&A Palomino, H&M, George Next hosszú ujjas pamut póló, C&A, Girl2Girl tunika, horgolt tunika, polár kapucnis pulcsi, kötött buklé pulcsi...)
8 db szoknya (epres hímzett cuki farmer szoknya, Cherokee gyönyörű fodros virágos pamut, kord szoknya, ...)
1 db pihe-puha, gyönyörű újszerű, nagy pöttyös Marks&Spencer köntös,  8 pár szép kis zokni, 5 db hosszú harisnyanadrág, kötött, nylon, csillámos vastagabb kötött

stb.
Sikeres licitálást kívánok! Köszönöm, hogy itt jártál, remélem találkozunk:)!

ha időd engedi, nézz körül az aukcióim között a Vaterán, sok hasonló szépet találhatsz még, kedvező áron, spórolhatsz a postán!

MPL házhoz előre utalással 2 150 Ft /db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 975 Ft /db

Vásárlás - 105 db-os gyönyörű 104/110-es lány ruhacsomag, overálok, csizmák, sok nadrág.. CSAK 169 Ft/db!

A termék elkelt fix áron.

17 900 Ft

Népszerű gyermek márkák