DERFORM The Dog - ergonómikus használt iskolatáska olcsóbban!

Termékkód: 2819200115
Látogatók: 137
3 500 Ft
Ft Segítségért kattints ide!
db
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással   Személyes átvétel
  • Budapest IX. kerület
  • Budapest XII. kerület
DERFORM The Dog - ergonómikus használt iskolatáska olcsóbban! - 3500 Ft - (meghosszabbítva: 2811124763) - Vatera.hu Kép
Eladó: laktim_a(160)
Regisztráció időpontja: 2009.11.29.
Márka: DERFORM
Típus/modell: The Dog

Eladó 1 évig használt, nagyon jó állapotú DERFORM márkájú The Dog - ergonómikus  iskolatáska.

Mérete: 38x30x21cm

A hozzá vásárolt tornazsákot is odaadom, ha igény van rá.

A táska oldala merevített, hátsó része a gerinc két oldalán és a deréknál erősen párnázott, légáteresztő anyagú. Párnázott vállpántja állítható, hogy több évig is használható legyen.

Ezt a célt szolgálja a kopásgátló , vízálló alsó rész. Kézben is kényelmesen hordozható, ezt a fülén lévő puha műanyag fogantyú biztosítja. Belsejében több kisebb zseb és a könyveknek, füzeteknek kialakított két nagyobb zseb található.Az A4-es méretű könyvek, mappák is kényelmesen elférnek benne. A tolltartó és az ellenőrző az elől lévő kisebb cipzáras zsebben tárolható. Oldalán egy cipzáras és egy hálós zseb van, kiváló minőségű cipzárait csont formájú húzóka díszíti. A gyermekek biztonságának érdekében a táska minden oldalán fényvisszaverő szalagok vannak. A The Dog ergonomikus iskolatáskát a nagyobb korosztály is büszkén hordja iskolába.

Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 650 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db
  • Budapest IX. kerület - Népliget
  • Budapest XII. kerület - MOM

Vásárlás - DERFORM The Dog - ergonómikus használt iskolatáska olcsóbban!

3 500 Ft
Ft Segítségért kattints ide!
db