Scooli ergonómikus iskolatáska

Scooli iskolatáska

Termékkód: 2801794934
Látogatók: 248
5 000 Ft
Ft Segítségért kattints ide!
db
Budapest IV. kerület
Scooli ergonómikus iskolatáska - 5000 Ft - Vatera.hu Kép
Eladó: bereczkyildi(103)
Regisztráció időpontja: 2010.08.10.
Márka: Scooli
Típus/modell: Star Darlings

Kinek: lány

Scooli német márkájú iskolatáska ergonómikus, gerinckímélő hátkiképzéssel. A táska a legmagasabb minőségű, vízlepergető anyagokból készült valamint cipzárja is vízálló. A táska fényvisszaverőkkel van ellátva melyek megtalálhatóak az oldalán, zárószerkezetén,  pántjain valamint az elején.
Könnyen kezelhető mágneses zárszerkezetű.
Az iskolatáska méretei kb: 38 x 40 x 23 cm , 1080 gramm , űrtartalom kb. 18 liter.

Az oldalzsebek közül az egyiknek a cipzárja szét szokott nyílni, ezt a zsebet a cipzár behúzása nélkül lehet használni. Az oldalzsebek sarkán az anyag kicsit kopott. A táska alaposabb tisztítása az új tulajdonos feladata lesz.
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest IV. kerület

Vásárlás - Scooli ergonómikus iskolatáska

5 000 Ft
Ft Segítségért kattints ide!
db

Népszerű gyermek márkák